Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami amiről gyerekként...

Van valami amiről gyerekként máshogy vélekedtél (akár butaságot vagy mókásat gondoltál), de rájöttél hogy nincs igazad? Elmondod mi volt az?

Figyelt kérdés
Nem a "gólya hozza és a mikulás létezikre" gondolok. Ennél kevésbé közhelyesre.

ápr. 29. 17:26
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám kalauz volt, én évekig azt hittem kalóz volt, egyszer rákérdeztem, hogy ok hogy kalóz volt, de akkor csak lekötötte a szemét és nem volt semmi baja a szemének😂😂

Itt tudtam meg, hogy ő nem kalóz volt😂😂

ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem régen nem voltak színek, hanem minden fekete-fehér volt. Kérdeztem a szülőket, nagyszülőket hogyan élték meg hogy megjelentek a színek, egyszerre jöttek vagy külön stb.


Kicsit megzavartak a régi fekete-fehér filmek és az újabb színesek :D

ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Tök sokáig hittem azt, hogy a hirdetések végén, mikor azt írják, hogy "Érd" és a telefonszám, akkor az a meghirdetett dolog Érden van. Fel sem merült bennem, hogy miért van minden Érden... 😄
ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 5-6 éves voltam folyton a bátyámék kinött ruháját kaptam meg persze nagy volt.

Egyszer anyu mondta hogy "megesz téged ez a póló" . Nos én ezt komolyan is gondoltam és

Onnantól kezdve nem voltam hajlandó felvenni azokat a ruhákat mert megesznek 🤣

ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Az újságban a gyászrovatban a halálesetek végén gyakran az van: "a gyászoló család"


Én ezt következetesen mindig GÁZOLÓ családnak olvastam, és nem értettem, miért hal meg ennyi ember gázolásban, és miért a gázolók adják fel a hirdetést a halott rokonai helyett. 😃

ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
87%
Az óvodában láttam hátulról, ahogy egy kisfiú pisil és valamit fog a kezével. Én is kedvet kaptam az állva pisiléshez, de nagyon szomorú lettem, amikor észrevettem, hogy nekem nincs mit megfogni.
ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
90%
7 és 9: De ismerős! Én még azt is levezettem, hogy akkor a kutya a férj, a macska a feleség és ha lányuk születik, macska lesz, ha fiuk, akkor kutya. És azért van az, hogy némelyik kutya jól kijön a macskákkal, némelyik pedig veszekszik velük, mert a házastársak között is vannak veszekedősek és békések is. Aztán egyszer láttam "csuklós kutyát", ami romba döntötte az elméletem :).
ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
A szalmit szalálminak mondtam sokáig. És a gyrosra azthittem gyors, csak elírták.
ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 Truest ***** válasza:
100%
Azt hittem azért fúj a szél, mert a fák mozgatják a levegőt. 🙈
ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tudatosult bennem,hogy mindig dobogni fog a szívem és lélegeznem kell. Ez a tudat nagyon zavart sokáig. Nem akartam érezni. Tudni kell,hogy gyerekkoromtól gyors pulzusom és szívritmuszavarom van. Talán ez is közrejátszott benne,hogy mindig éreztem a szívem.
ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!