Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tetszik a Leilana név?

Hogy tetszik a Leilana név?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem várok babát, csak megtetszett ez a név. A két nagymama után a Leila Anna nevet szeretném választani. De mivel a 2 "A" betû egybe esik, nehéz lenne a kiejtés ezért vonnám egybe Leilana-ként a nevet.

Az Anna Leila nem tetszik, mert mindenképp Leilának akarom szólítani.

Ez egy létezô név, a Leilani hawaii név alakváltozata.

Vannak anyakönyveztethetô hawaii nevek Magyarországon, mint a Nalani, valamint a Leila és Lana szintén elfogadottak. A jelentése mennyei virágfüzér.

Ezek alapján, hogy tetszik ez a néz? Vajon el lehet fogadtatni ezt a nevet vagy találnának valamilyen kifogást az elutasításra?



máj. 19. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges flancolásnak tartom.

Ha Leilának hívnád, hívd Leilának.

Elég kacifántos is, egész életében magyarázhatja mi a neve.

máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Túlcsavart, kacifántos. Olyan, amit a legközelebbi találkozáskor meg még az ötödik találkozáskor is megkérdezek. "Mi is a neve??"
máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Duke81 válasza:
80%
Én a rendes magyar neveket preferálom. Armando, Jason, Susan meg hasonló hozott neveket nem is engednék anyakönyveztetni. Elnézést ha nem tetszik de nekem ez a véleményem erről.
máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
21%
Nekem kifejezetten tetszenek a különleges nevek, mint ez. Rendesen örülök mikor meghallok egy olyan nevet ami végre nem ugyanaz amit már félmilliószor hallottam. Legalább nem keverik össze senkivel, kiejteni pedig könnyű, egy valamirevaló ember pedig egy betuzes után simán leírja.
máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy.
máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem abszolút nem tetszik. Nem értem mire ez a flancolás!?
máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Én kifejezetten híve vagyok a sokszínűségnek a nevek terén, mert úgy sokkal jobban érvényesül az egyedi jelölő funkciója, amire ki lett találva. Ugyanakkor ez a név konkrétan nem jön be, valamiért többedik olvasás után is lekorrigálja az agyam Leliánának. Lehet a Liána vagy Liliána név miatt, nem tudom.

De pont mivel annyi féle ilyesmi névváltozat van, nem tartom szerencsésnek még egyet ebből.

Szerintem teljesen jó a Leila Anna egymás után, ki lehet mondani.

máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez már erőltetett, izzadtságszagú. Kicsit olyan "belefejeltem a billentyűzetbe" érzésem van tőle.
máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Már nagyon túlzás! Ne haragudj!
máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Duke81 válasza:
53%
Amúgy a Dragon age játék egyik dlc-je volt a Leilana's song.
máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!