Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9-kgtól dönthető, magas...

9-kgtól dönthető, magas háttámlás vagy állítható fejtámlás gyerekülés? Lent.

Figyelt kérdés
22 hónapos a kisfiam, kinőtte a 0-18-as ülést hosszra. Mivel még kicsi, azáltal sokszor elalszik főleg hosszabb utakon, ezért fontos lenne, hogy dönthető legyen az ülés. De vagy magas háttámlájúnak kell lennie, vagy állítható fejtámlásnak. Egyébként kisfiam 90 cm.
2010. dec. 10. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ez mindegyik kritériumnak megfelel:

[link]

2010. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a nagyobbik gyermekem 18 hósan kinőtte hosszra a 9-18 kgs ülést. A feje túlért a tetején. Ekkor vettünk neki egy Concord Trimaxot, ami dönthető, és magas a háttámlája is. Ő most 100 cm és még van hely bőven a tetejéig.

Nagyon jó ülés, csak kevesen ismerik. A tesztje is jó, ára is. És nem noname ülés, mint a legtöbb neten megtalálható, de boltban nem típus.

2010. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyénként a concord is jó, csak nekem nem tetszik benne, h külön háttámla kell hozzá, h komplett ülés maradjon. a tesóméknak is concordjuk van, ahhoz talán nem kell semmi, h ne csak ülésmagasító legyen, de ebben nem vagyok biztos.
2010. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25 kg felett kell másik háttámla, de mire eléri a gyerek azt a kort, addigra úgyis új ülés kell szerintem...

nem csak ülésmagasító az az ülés, hanem komplett ülés, csak 25 kg felett másik háttámla ajánlott

2010. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!