Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnék fogyni egy kicsit...

Hogy tudnék fogyni egy kicsit 2 éves gyerek melett?

Figyelt kérdés

Bár nem igazán ide való kérdés, de itt talán mégis akad valaki aki hasonló cipőben jár.

2 éves gyerekkel vagyok itthol és szeretnék fogyni néhány kilót (5-10), de sajnos nem tudok eljárni kondizni, uszni, futni, semmi ilyesmi. Mit tudnék itthol csinálni 2 éves mellett? Vagy az étrendemen hogyan kellene változtatni?


2011. jan. 4. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Megint én.

Komolyan mondom, sértés nélkül, hogy menjetek el akkor orvoshoz, mert ez nem természetes.

Tuti, hogy valami hormonzavar okozza ezt vagy valami felborult a szervezetetekben.

Ezt tényleg nem sértésnek írom.

2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mégegy.

Édesanyám, 164 cm, 104 kg, édesapám már meghalt, de ő sem volt a vékony fajta.

Én átlagos alkatú vagyok, mégis vissza tudtam fogyni, a szervezetem saját magát visszafogyasztotta valahogy.

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az én anyukám 50 kg sincs és 160 cm, apukám 85 kg és 172 cm, nekem meg nincs epeholyagom és rendszertelen a ciklusom. Nem is akarok vitázni, csak tanácsot kérni.

Táplálkozás és a rendszeres mozgás kell. Asszem.

Egyébként 28 éves vagyok.

2011. jan. 4. 14:35
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én is hasonló cipőben járok,csak az Én kicsim 11 hónapos.Most a callanetics tornát csinálom egy héten legalább 4x,illetve odafigyelek a kajára,de ez a legnehezebb,mert imádok enni,ha próbálom is úgy intézni hogy ne legyen itthon "káros"kaja,akkor biztos odakerül valahogy(anyós,anyukám...vagy csak a férjem állít haza egy pizzával)szóval nem egyszerű.De meg kell próbálni,mert nyárra már szeretném felvenni a régi ruháimat,(bár sosem voltam egy nádszál)most mégis megelégednék a terhesség előtti formámmal.Nagyon sok kitartás kell hozzá,illetve a környezetünk részéről segítség.Hogy legalább egy órácskára vigyáznának a gyerekre,míg letornázom az adagomat.De sokszor Nekem sem jön össze.Most pld már 2 hete egyszer sem tudtam csinálni,úgy meg s...t se ér.De Én nem akarok dagi maradni!!!!!!!Szóval elég az önsajnálatból,és harcra fel!!!A kilók ellen!!!

Csináljuk együtt!Talán úgy könnyebb.Ha naponta leírjuk egymásnak,hogy mit ettünk,mit tornáztunk.Na?!

Mit szóltok???

2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nagyon jo ötlet. Szerintem tegyél fel egy kérdést, igérem irok minden nap :) Már ma is tudok, mert ma már diétázok, csak a mozgás részéről CSAK gyereksétáltatás volt csuszkálással egybekötve (el is taknyoltam).
2011. jan. 4. 14:41
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha benne vagytok,akkor szerintem lehetne úgy hogy e-mail-ezünk,és akkor nem kell mindig visszakeresni a kérdést.Ha valakit érdekel írjon privit.(utolsó)
2011. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 hónapja szültem 28 kg plusszal, ma már újra 50 kg vagyok. Nekem sincs időm tornázni járni és külön főzni sem. Nálam az vált be, hogy ugyanazt eszem mint a család csak megfeleztem az adagomat. Nem töröm magam az evésen, igyekszem nem is foglalkozni vele, attól hogy a lányomat etetem még nem feltétlenül eszek én is, de ha éhes vagyok vagy bármit megkívánok; akkor megeszem, csak fél adagot. Néhány hét után már a fél adag lesz 1 adag és nem is kívánsz többet.
2011. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az hogy torna , nem ismered.?
2014. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!