Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koráig lehet a...

Hány éves koráig lehet a gyerek a strandon anyaszült meztelen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van,a nagy se meztelenkedett,a pici se fog.Nem vok prűd-itthon én is meztelenkedek előttük-de van,akit zavar.És sztem attól,h pici gyerek ne pisiljen ide-oda,és tanulja meg,h a közösségi életnek vannak szabályai.Többek között a gatya viselete...
2009. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén nem tudom, hogy a nyolcadik válaszadó normális-e.Hogy egy 8 éves gyerek meztelenül a strandon?Az még oké, hogy mondjuk 3 éves koráig, de ez a max.Az pedig hogy egy 11-12 éves gyerek meztelenül a strandon, ez felháborító lenne ha megtörténne.Mindennek megvan a maga ideje, de a meztelenkedés strandon, annak 3 éves kor táján már vége kell lennie.
2009. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek a fentebbivel. Semmiképp nem lehet 3 éven felül meztelenkedni, mellesleg van aki már 9 évesen elkezd szexuálisan érni. Hogy nézne ki egy pici mellekkel rendelkező kislány pihésedő puncival meztelenül a strandon???

Én sem szeretem a meztelen kisgyerekeket, sztem semmi értelme nincs, csak azért mert még nincs szégyenérzete.

2009. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Szetintem is max 3 évesig, de az nagyon max. Emlékszem az unokatestvéreimre nem adtak ruhát a strandon 5 évesen se, aztán is csak alsót. És bizony én a nagyobb unokatesó bizony sajnáltam a nagyobbikat, amint épp nővő pici mellekkel felső nélkül volt kénytelen a Balatonban lenni. Őt nem zavarta, mert így szoktatták, de mégis úgy éreztem teljesen kiszolgáltatott az anyja hülyeségének.
2009. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ennyi erővel a felnőttek is lehetnének meztelenül (és nem mesztelenül) a strandon, ha nem zavarja őket. Sőt, akár az utcán is. De higgyük már el, hogy ez másokat is zavarhat! Erre találták ki a nudista strandot.
2009. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
35%

a nudi strand nem másról szól :D éngem is zavarnak dolgok nagy ügy kit érdekel nekem mi nem smakól ? a matek dolga pl.

Max az zavarna ha más mesztelenül látna és gonosz gonolatokat szöne elenem

2009. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A nudista strand pontosan arról szól, hogy aki nem szeret fürdőruciban lenni, az menjen oda, ott senkit nem zavar a pucérkodásával. Erről szól, nem másról.
2009. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
46%
Hát ez attól függ,hogy óvodás korára szégyellős lesz-e vagy sem.Ha nem akkor nyugodtan lehet 8-9 koráig,vagy addig amíg nem kezd el nőni a nemi szerve körül a szőr,vagy lány esetében a melle.Ha még is elkezd nőni és annyira nem szégyellős akkor szerintem még utána is lehet egy 12-13 éves koráig meztelen a strandon.
2010. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
88%
Megnéznék egy 12-13 éves lányt meztelenül :P :P :P
2010. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
62%

Ha gyermekem lenne(fiú vagy lány mindegy), már csak azért is adnák rá valamit strandokon, mert egyrészt szokja meg hogy a szülei, de bárki elött nem lehet mesztelen.

Másrészt védelemből is mert tudjuk hogy olyan emberek akik fejében piszkos gondolatok fogannak meg ha egy pucér kisgyereket látnak...


Ezért szerintem mindig legyen szem előtt a gyerek, és legyen rajta valami.

2010. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!