Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már olyan érzésed a...

Volt már olyan érzésed a gyermektelen barátaiddal, ismerőseiddel kapcsoltban, hogy olyan, mintha két külön világban élnétek?

Figyelt kérdés
Szóval múlt hétvégén voltunk egy két éjszakás, három napos kiránduláson egy baráti párral, akinek nincs gyerekünk, nálunk kettő kisgyerek van, ők is velünk voltak. Egy helyen szálltunk meg, de alig tudtuk összeszervezni a programjainkat, ugye a gyerekek miatt. Hosszú lenne részletezni, de a barátaink láthatóan nem számítottak rá, hogy a gyerekekkel ilyen a "pihenés", és hogy ennyire behatárolják a lehetőségeinket. Pl. estébe nyúló evős-ivós helyre nem megyünk. Nem haragszom rájuk, vagy ilyesmi, csak megfogalmazódott bennem a fenti kérdés és persze rájöttem, hogy ez így halott ötlet volt. Mármint együtt szervezni a hétvégét.
2011. máj. 7. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

nem két világ csak alkalmazkodni kell.

Mi elmentünk estébe nyúló ivós helyre,vittük a babyszittert is, ő volt a gyerekekkel. Vagy a gyerekek otthon maradtak.

Tehát nektek is alkalmazkodni kell,ha ti akartok szórakozni,akkor azt jelenti,hogy gondoskodni kell a gyerekek felügyeletéről

2011. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én értem mire gondolsz..és igen tényleg akinek van gyereke teljesen más.. múltkor mentem barátnőimmel ajándékot venni babalátogatóba..vittem a 2 éves babámat..szitu:ők előre mentek ketten dumáltak ,én sétáltam a picivel mögöttük kb. 20 lépéssel..tök jó gondoltam,bocs h., itt vagyunk..

igen felesleges az ilyen programm mert csak szarul esnek dolgok

2011. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem se két világ.az aki gyerek nélkül belevág egy 2 kisgyerekes családdal egy kirándulásba,még felnőtt fejjel is elég naiv azt gondolni,hogy minden ugy lesz mintha semmi nem történt volna,a gyerekeknek aludni kell,az esti lefektetés is egy procedúra,ráadásul ami egy gyerek nélküli házaspárnak fontos,az nem egy jó játszótér vagy ilyenek.szóval erre figyelni kell,és elindulás előtt ezt érdemes tisztázni.én kiránduláskor se bíznám idegenre a gyerek az tuti,igy inkább olyan helyet választanék,ahol az esti lefekvés után egy kint ülős,borozgatós esetleg sütögetős estét el lehet tölteni egy bébiőr felügyelete alatt is.
2011. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy két külön világ, és nekem mint anyának szükségem van a másik világra is. Ezért rendszeresen szervezünk gyerekmentes programokat gyerekmentes barátokkal. Utóbbiakhoz egyébként sem érdemes gyerekkel menni, hisz ők nem családi szórakozásra vágynak. Furcsa, hogy ezt nem tisztáztátok előre.
2011. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!