Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi kérdés, XVIII. vagy XIX....

Ovi kérdés, XVIII. vagy XIX. Kerület?

Figyelt kérdés

A Bp. XIX. ker. Mézecskalács ovi és a XVIII. kerületi Pitypang ovi között gondolkodok. Nehéz dönteni.

Jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, minél többre.


2011. máj. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de nekünk azt mondták, csak saját kerületbe lehet jelentkezni és ott se mi döntjük el, melyikbe, hanem ahol van hely...
2011. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, bárki mondhat bármit, ez csak sajnos menet közben dől el, tapasztalat.
2011. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy hova jelentkezzünk. Mindkettőbe jelentkeztünk, valószínűleg fel is vennék mindkettőbe, csak most a Pitypangról hallottam rosszakat. Nem magáról az oviról, hanem az összetételéről. És nem tudom, hogy tartsak-e ettől, és inkább vigyem a másikba, ahol viszont maga az ovi nem annyira jó.
2011. máj. 17. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig hallasz valamelyikről rosszat.

Én pl a kispesti Mesevár ovit raktam tiltólistára, az enyám a kispesti Napraforgóba fog járni.

Van aki szidja, van aki dícséri, de ha kifogsz egy szemétkedő óvónőt,ahogy mi a Mesevárban,akkor tök mindegy.

A fiam a mesevár utána Hársfa oviba ját, nagyon jó volt, de hallotam olyat, aki azt szidta.


csak erre céloztam azzal, amit írtam


Vidd abba, amelyik a legközelebb van, de ha nem a körzetes oviba írtaod, még ha fel is veszik, akkor is menet közben simán kirakhatják, mint ahogy velünk is megtörtént:-((

2011. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, pont ez a bajom, hogy már mindkettőről hallottam jót és rosszat is, ezért nem tudok dönteni.

Miért rakták ki a kicsit menet közben? Ilyet megtehetnek?

2011. máj. 17. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem körzetes megtehetik,

Azért rakták ki, mert neheze(bbe)n kezelhető volt, de az aza ominózus óvónő, ebben "segített is", a gyerek utálta az óvónőt és fordítva.

2011. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!