Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már így? A kérdés lenn.

Voltatok már így? A kérdés lenn.

Figyelt kérdés

kisfiam három éves.

játszottak fürdés után a tesóval, és belefejelt a tv álvány hegyes sarkába. Egy nagyon picit vérzett neki,az a baj, hogy nem tudom, hogy milyen mélyen sérthette a fejecskéjét.

Volt olyan időszakunk, hogy mindennel az ügyeletre futottam, legszívesebben most is azt tenném, bár mostanában, már nem voltam parázós, de olyan hegyes a sarka annak a francnak.

mit csináljak vigyem balesetire szerintetek? már nem vérzik annyira sem ahogy előbb, de mi van, ha belül valami gondot okoz nála? nem tudom mit csináljak, a férjem kinevetett hogy ezzel a balesetire akarok rohanni:(


2011. okt. 24. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szédül,hány,zavart a tekintete,aluszékony,akkor lehet agyrázkódásra gondolni. Figyeld éjjel,nem hány-e,reggel könnyen ébred,akkor szerintem nincs komoly baj!De nem vagyok orvos,így neked kell eldöntened,bízol-e,egy idegen tanácsában!

Remélem nincs semmi baj, nagyon jó éjszakát kívánok!

2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk családi hagyomány h amint betöltjük a fél évet lefejeljük az ágy sarkát mind a 4ünknek van egy heg a szeme felett, de semmi bajunk nem lett!az tény ha hány az este vagy a holnapi nap folyamán akkor agyrázkodást kaphatott, akkor érdemes bevinni így szerintem felesleges!remélem semmi komoly!jobbulást Neki!:)
2011. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

elsősorban most nem az agyrázkódás aggaszt, mert már koppant nagyobbat a buksija, hanem lehet e ilyentől belső vérzés e vagy sem. persze figyelni fogom éjjel.. köszi mégegyszer.

2011. okt. 24. 22:45
 4/11 hópari válasza:
Azt mondják, a kisgyerekek feje mindent kibír. De azért én is azt mondom, mint az előttem szóló, ha nagyon belefejelt, figyeld, hogy nem szédül-e és nem bágyadt-e el, mert akkor tényleg lehet egy kis agyrázkódása. Figyeld őt, és néha kérdezz tőle valamit, hogy jól válaszol-e.
2011. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek csajok! én nem tudom mi van velem, a nagyobbik kiskorában a nyitott ablak alatt állt fel, meg a vasgerenda alatt, neki jobban vérzett, nem csináltam belőle nagy ügyet. A kicsinél meg állandóan parázok...pedig idősebb vagyok már..nem tom...
2011. okt. 24. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon erős csontból van ám a koponya! Ha semmi rendellenes nem jön ki,nincs baj!
2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

egy kis véren kívül más nem jött, ha erre gondolsz.

ha mélyebbre ment volna az a sarok, akkor jobban is vérzett volna?

jaj ne haragudjatok a kérdésekért de már most jobb egy kicsit hogy írtatok!

2011. okt. 24. 22:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor sokkal jobban vérzett volna!nyugi szerintem fektesd magad mellé és aludjatok egyet!nagyobb az ilyedelem mint a baj!:)
2011. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, itt fekszik mellettem édes kicsike szerelme anyának...amúgy is úgy hozzám van nőve édesem. főleg mióta oviba jár.

köszi! nektek! de jó lenne ha már reggel lenne:)

2011. okt. 24. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Na? Hogy vagytok?
2011. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!