Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2-4 éves gyermekének is...

Más 2-4 éves gyermekének is van mániája? Az enyém kuka, kukásautó, szemét mániás.

Figyelt kérdés
3 éves. Egy éve tart, már unom. Akármilyen jatékot kap minden előbb-utóbb a kiskukában(játék) kukásautóban,szemétként végzi. Ez normális?
2011. máj. 31. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:) Van. Nálunk 1,5 évesen voltak a kukák! :) (lány amúgy).


2 évesen a giliszták, kígyók (képen és élőben is). Most 2,5 éves, most pár hete falevél, minden mennyiségben, a lakás is tele van velük :)

2011. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam 2,5 éves kb 4-5 hónapja neki is a kuka meg a kukásautó egész nap ez megy meg állandóan a kukában akar turkálni...


akkor ezek szerint más kisgyerek is meg van bolondulva a kukákért...

:D

2011. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos, szintén kuka, kukásautó, illetve van még két másik mániája is: kulcsok és az én autóm. A kulcscsomókat oda kell adni neki, lakásban mindenhová a kulcslyukakba dugdossa őket, illetve a kertbe kimegy, bedugja a slusszkulcsot a zárba, majd beül az autómba, és tekeri a kormányt, nyomogatja a gombokat, aztán a slusszkulcsot ki-be húzogatja a gyújtáskapcsolóban... :))) Ezzel el tud lenni fél órákat is. :))
2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

detto. Bár még csak 1,5 éves, de a kuka, kukásautó, nénós autók, kulcs kulcslyukba dugdosása és a zsepkendők széttépkedése a sláger.

Nem tudom, mi olyan érdekes a kukásautóban, de kétnaponta el nem lehet halasztani, hogy megnézzük, hogy ürítik a kukákat. Hosszú a háztömbünk, így tudjuk nézni jó sokáig :o) (panel)

Mellesleg igen, neki is van már saját bejáratú kukásautója konténerrel együtt, így a kicsi szemeteket előbb mindig neki adom saját szemétnek.... majd szedhetjük össze a szobában, hogy kidobja a "nagy" kukába.

2011. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk autómánia van, de nagyon durván. 3 éves kisfiam az utcán is minden autótípust felismer:O
2011. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van.Ám én-még-nem unom.Az egyik a kukásautó-nálunk csütörtökönként reggel jár-érdekes módon ezt meghallja a kicsi,és átjön a szobánkba,hogy a teraszara kimehessen és lássa(holott az Ő szobája a kert felé néz,szinte semmi zaj nem szűrődik be)...a másik a tűzoltóautó.Na,az sokkal gázabb.Van tűzoltó ruhája(vannak tűzoltó barátaink,Ők készítették a teljesen élethű 2 részes overállt,téli és tavaszi változatban),sisakja,kis palackja.Bárhová megyünk,ezek a kocsiban vannak.Kb.10-15 tűzoltóautója,kifestői,dvd-i,mesekönyvei vannak,amik mind-mind tűzoltóautókról szólnak.Arról nem is beszélve,hogy tűzoltólaktanyákba is bejárunk(így hívják az állomásokat)különböző autókat nézni,és kipróbálni(bp.-iek vagyunk,így könnyen megoldható a dolog)Ennek következtében mindig mindenhol tűz van,amit el kell oltani...szóval ne aggódj,ez teljesen normális.A nagyobbik fiamnak a programozás volt a mindene(a bátyámnak,aki a keresztapja köszönhetően,mivel Ő informatikus)...és a mai napig ez a minden(19 éves,egyetemista,informatikusnak tanul).
2011. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) Úgy látom tipikus "fiús" anyukák válaszoltatok eddig! :) Bár nyilván a lányoknak is van póniló meg "nemtudommilyen"mániája. :) Augusztusban lesz 3 éves a "nagy"fiacskám és a kukás témakör nála még bővül markoló őrülettel is,amit nem csak újságban/tévében hanem élőben is csodálnunk kell!Nagyon klassz szituáció amikor a munkások azon röhögnek hogy egy óra bámulás után(mert azért egy óráig megteszem ÉRTE)sem tudom elrángatni,csak óriási hiszti árán a gyerekemet az út/ház/egyéb építkezésről,ami egyébként is annnnyiiiiraaa érdekel engem :):):)egyébként volt ahol még be is ültették a markolóba,iszonyú büszke volt,csak úgy rángatta a botkormányokat.A kukások már előre integetnek neki az ablakban(családi ház)A szomorú hír :) a kisebbik babám is fiú....Nincs mese,kész szakértő leszek! :):)Időnként "irigykedek" a lányos témákra!Kitartás kedves kérdező,nem hogy normális dolog,de még évekig eltarthat,illetve változhat más irányba is
2011. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Autó, kukásautó...ÉÉÉS a zenÉlős fagyisautó!!! :-) Harmadikon lakunk, ha meghallja, hogy jön a fagyisautó, AZONNAL rohanni kell lefelé. Fagyi nem kell neki, csak hogy NÉZZE! :-))) Szegénykém, ha véletlenül épp nem tudunk azonnal indulni(wécén vagyok vagy fő a leves vagy valami, amit nem lehet otthagyni) , látom rajta, hogy mindjárt sírva fakad, nem hiszti, hanem tényleg tök komoly. Hát, remélem azért a kukásautó mánia elmúlik, nem úgy, mint az informatikus... :-D
2011. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9.41 vagyok: három és fél éves fiú :-)
2011. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak a tánc, zene.... Állandóan nézné a Loitumát a youtube-on és arra táncol. :)
2011. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!