Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki Béres cseppet ad a gyermek...

Aki Béres cseppet ad a gyermekének hogyan és milyen módon juttatja be a szervezetébe a c-vitamint?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a készítmény tájékoztatójában, hogy minden alkalommal legalább 50 mg-os C-vitamint ajánlanak hozzá a felszívódás érdekében. Lányom 2,5 éves, 16 kg, ezért már kaphatja a Béres cseppet, de eddig csak Cebion cseppeket kapott. Az jó mellé? Mennyit adjak belőle? A Béres cseppet azt tudom, hogy 10-20 kg között napi 2*5-10 csepp, ebbe a Béres cseppes teába rakjam a Cebiont is?
2011. szept. 21. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, a cebion az ajánlott mennyiségben tökéletes. Azt is teheted a teába, de csak ha megissza mindet.
2011. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cebion cseppel együtt adtam én is. Mennyiségre már nem emlékszem.
2011. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!