Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisgyereke jövő...

Akinek a kisgyereke jövő márciusban tölti be 3. évet, és beíratta az oviba idén, felvették az oviba a gyerekét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. A tiédet felvették? Ha felvették, mikortól kezdheti az ovit?
2011. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felvették, mert annyira kevés a gyerek, hogy talán az óvoda is bezár:(

Sajnos...

2011. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Várólistán van, nem biztos hogy felveszik! Pedig nem tudom, hova fogom vinni nyáron, vissza kell mennem dolgozni.
2011. jún. 1. 14:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdés nem teljesen ránk vonatkozik, mert az én fiam most novemberben lesz 3.

őt sem vették fel. :(

Nekünk azt mondták, folyamatosan érdeklődjünk a szülinapja körül, hátha van üresedés. Szerintem Te is próbáld hivogatni őket telefonon februárban!

2011. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elutasították lányom, mivel márciusig nem fognak fenntartani neki egy üres helyet,mert ugye 3 éves koráig nem kezdheti meg az ovit, bölcsibe is beírattam, várom a levelet hogy felvették-e?!
2011. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem konkrétan válaszolok a kérdésre, de a lányom most májusban töltötte a 3-at, és nem vették fel:(
2011. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minket úgynevezett előfelvételis kategóriába vettek, tehát még idővel érdeklődni kell.
2011. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem jövő májusban lesz 3 éves a kisfiam és nálunk júliusba van a beiratás de nagyon kiváncsi leszek hogy mit mondanak akkor nekem is.
2011. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vették fel majd csak szeptembertől, de más abban sem nagyon bízok. Más körzetben meg körberöhögnek, hogy nem is oda tartozunk meg ott sincs hely.

Gyönyörű egy ország mondhatom, és még elvárnák hogy szüljön az ember....

2011. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes dolog,mert én a minap tettem fel 1 kérdést,hohy hallottak-e az itt olvasó,kérdező anyukák,hogy állitólag változott a rendelet és a gyerekeket már 3 éves kor előtt felveszik az óvódába.A szobatisztaság a feltétele.Irták nekem sokan,hogyne,felveszik,van ahol eddig is felvették a 3 évnél fiatalabb gyerekeket.Itt meg sorban olvasom,nem vették fel a válaszolók gyerekeit..Most akkor hogy is van ez???????


Egyébként az én lányom majd jövő februárban lesz 3 és én is érdeklődtem még hónapokkal ezelőtt,hogy felvennék-e oviba idén szeptemberben,mikor 2,5 éves lesz,mert megyek vissza dolgozni és azt a választ kaptam,hogy nem.Igy maradt a bölcsi,fel is vették szerencsére.

Kedves kérdező,picit elirtad a kérdést,mert ha nem vették fel a gyerkőcőt,be se lehet iratni...:)

2011. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!