Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pierre cardin 682 babakocsi...

A pierre cardin 682 babakocsi mózes része kb mekkora? Jó lesz még jövő télre is ha márciusban szülök?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egész nagy mózes része van. Fél éves korig, 10 kg-ig használhatóak a mózesek.

Szeptember- októberben már ülni fog a babád, nem fog fekve megmaradni a mózesben, az ülőrészét kell majd előszedni a babakocsinak, de ha abban elalszik, azt is lehet fektetni, s úgy már kényelmes lesz neki.


www.bababoltcsepel.gportal.hu


Én itt láttam a babakocsit jó áron. De a corában épp ma láttam a titi babakocsit, majdnem ugyan az mint a pierre cardin, csak egyszínű.

2008. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos hogy jó lesz! Én is március 18-ra vagyok kiírva de mi már meg is vettük. Elég tágas és hosszú van fogantyúja elöl zsebe. Szerintem szuper!:-) Mi a zöldet választottuk.

Boldog Új Évet!

29 hetes kismama

2008. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a zöldet néztem ki!:)
2008. dec. 31. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha márciusban szülsz és fél éves korig jó a mózes,- mert utána már ki fog ugrálni belőle - nem tudod használni télen, mert addigra már a sportrészbe fogod tenni.
2008. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!