Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire voltatok ma büszkék a...

Mire voltatok ma büszkék a gyereketekre?

Figyelt kérdés

Mit csinált ma először,mit tudott meg?mit tett?

olyan sokat olvasni mivel nem vagyunk elégedettek,nem eszik nem alszik,sír,hisztizik,akaratos,dacos,verekedős.Nem beszél,nem szobatiszta.

És mégis ők a mi szemünk fényei,ők akikért élünk,és ők akik megnevetettnek minket.akikért olyan sokat sírunk is,örömünkben is.


2011. jún. 21. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

a 2 éves fiam szólt hogy kell pisilni többször is a bilibe pisilt


az 1 évesem kb 20 percet eljátszott egyedül (ő mindig kézbe akar lenni és szórakoztatni kell)

2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rá van kattanva kisfiam a baglyokra. Van itthon 2 kitömött. Általában ha akar valamit, az neki rögtön kell és azonnal. Ma látott egyet a játékbolt kirakatában, persze kérte volna. De én mondtam, hogy most nem vesszük meg, majd máskor és majd milyen jó meglepetés lesz neki. Nem is sírt miatta, én kis okoskám. 28 hónapos kisfiú.
2011. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

7 nap híján hároméves a fiacskám. Gyönyörűen köszönt, amikor bementünk a boltba, szépen tolta mellettem a kis bevásárlókocsit, csak azt tett bele, amit én is akartam, kipakolta a szalagra az árukat, és türelmesen várt, amíg fizettem. Utána pedig egy hang nélkül, ügyesen hazasétált.

Sajnos ritkán megy ilyen gördülékenyen a bevásárlás, de ettől a naptól teljesen felüdültem:)

Ja, és épp az előbb egyedül elmondott egy mondókát, amit a napokban párszor együtt mondtunk.

2011. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pelus nélkül mentünk sétálni :) :)
2011. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ugye milyen büszke tud lenni az ember,én ma játszóra mentem a 2.5 éves fiammal,olyan szépek köszönt előre,hogy sziasztok,és szépen bemutatkozott,aztán mindenkivel játszott,mindenkit megdicsért,tapsolt neki ha sikerült nekik valami.együtt fogócskázott,beszélgetett a nagy fiukkal.és szó nélkül jött amikor elindultunk haza.nagyom büszke voltam rá.
2011. jún. 21. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a 3. napunk pelus nélkül, és ma sem csalódtam a lányomban. Gyönyörűen bejelenti a dolgokat előre. :-)
2011. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Segitett vinni a pelenka csomagját a karján lóbálva a bölcsibe. Megetetett a főzelékével vacsorára :) 2 éves kisfiú.
2011. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiam hetek óta először megint egyedül aludt el délelőtt.Rettentő büszke vagyok rá ezért.
2011. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amikor a kisebbem (lány 18 hós) estefelé már rosszkedvű és sírós volt, a nagyobbam (3.5 éves fiú) odament és magától megölelgette, megpuszilgatta pedig mások is ott voltak és nagyobb fiúk is épp játszani akartak vele (tehát nagy volt a kísértés hogy mást csináljon).
2011. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A földön ültem,mellettem hasalva játszott a kisfiam.A kezembe vettem egy szórólapot,bele lapoztam,és a következő pillanatban odanéztem, ült és úgy játszott!Tíz centire voltunk egymástól és nem láttam az első felülést.....:):)de nagyon örültem és büszke vagyok rá.(7,5hónapos)A "nagy"kisfiam pedig 4-5 hete nem használ pelust nappalra,de nem bilizik,hanem wc-re jár(szűkítős).Ma egyetlen "baleset" sem történt,nagyon ügyesen,időben szólt.(2,5 éves múlt)Mindennap adnak okot a büszkeségre!
2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!