Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó gyerekorvost a...

Ajánlanátok jó gyerekorvost a 17. kerületben?

Figyelt kérdés

Nem írom le a nevét, de nem a legjobb, flegma rettenetesen, ha baj van (pl. 45 perc alatt 3x hányt a babám) nem veszi fel a mobilját, pedig egyáltalán nem zaklatom.

Szóval, jó, kedves, empatikus, és nagytudású.


2011. júl. 13. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg máshol? A lényeg, hogy megbízható legyen.
2011. júl. 13. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Szederkényi Katalin az Újlak utcában. (homeopátiás is) Én nagyon szerettem. Kedves , aranyos, nem hallottam rá soha panaszt, csak sajnos elköltöztünk :(
2011. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :-) Dr. Szederkényi Katalin, Újlak utca.

Ugyan homeós, de ha kell, igazi gyógyszert is felír. Mindent meg lehet vele beszélni és az asszisztensnőivel/védőnénieivel is, figyelmes, türelmes (nemcsak a gyerekekhez, hanem a szülőkhöz is), s nem utolsó sorban imádja a fiam. Míg pici a baba, házhoz is kijár, ha kéred.

Előfordult pl. hogy felhívtak a bölcsiből, hogy vigyem haza a fiam, mert beteg, s a rendelési időn belül már nem értünk oda, igaz, csak pár percet késtünk, odatelefonáltam, s megvárt bennünket. Bár mi is elköltöztünk (az egyik szomszédos kerületbe), de annyira megszerettük, hogy nem váltottunk orvost.

2011. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Fel fogom keresni, mert a miénk...borzasztó!
2011. júl. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!