Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokáig szoptató Anyukák, ezt...

Sokáig szoptató Anyukák, ezt hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam és lassan le szeretném választani. A gondom az, hogy a délutáni és az esti elalváskor mindig cicin alszik el és napközben is kéri néha, főleg a nagy melegben. Viszont abszolút nem issza meg a tejet. Ha le szeretném választani, mit adjak neki elalvás előtt?

Az meg még egy nagy dilemmám, hogy hogyan válasszam le...


2011. júl. 18. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kakaó, gyümölcslé, víz, vacsora... Nem feltétlenül kell neki folyadék alvás előtt
2011. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem voltam ilyen helyzetben, de barátnőm igen, sőt ő ovi előtt tudta csak leszoktatni.

Tejet neki sem itta meg kisfia, így langyosra melegítette és tett bele mézet. Imádta, mellette egyre kevesebbet kérte a cicit. De ha kérte is, vagy bekente lekvárral és azt mondta véres, vagy valami más piros étellel. Nála hatásos volt. Este pedig apuka volt fürdéstől elalvásig vele, anyának el kellett menni címszó alatt.

2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is 21 hósan választottam le.

megmondtam neki, hogy nagyfiú, és anyának ez már nem jó.

3 napig sírogatott érte, de kitartóan mindig csak szajkóztam, hogy nem jó anyának .... blabla

sokáig mellettem aludt még, meg simizgetett, aztán szép lassan átszoktattam az ágyába.

kitartás és türelem

2011. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!