Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én vagyok itt az egyetlen aki...

Én vagyok itt az egyetlen aki nem engedi a vékonybél biopsziát a gyermekének?

Figyelt kérdés
A vérképe tökéletes még magas is a vasa, semmi tünete nincsen de mégis lisztérzékeny. Szeretném alternatív gyógyászattal kikezelni, mert igenis gyógyítható a lisztérzékenység. -ha egyáltalán az és nem más . Írjátok be a google-ba és csodálkozhattok.
2011. júl. 19. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A hugom (34 éves) gyrekkorában liszérzékeny volt, nagyoon sokszor csináltak nála biopsziát, felnőttkorára teljesen eltűnt a betegsége, bármit ehet.

Egyszerűen kinőtte.



nem hiszem, hogy bipsziéától bármi baja lenne, de ha te hiszel a hókuszpókuszokban,akkor hajrá:-))

2011. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem is az volt a baja, szimplán lehetett monduk candida is.
2011. júl. 19. 09:10
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszek az alternatív hókuszpókuszokban, ha baja lesz mert nem engedted kivizsgáltatni, akkor is a normális kórházba fogsz vele rohanni. Jobb lenne idejében kideríteni a baját, nem kuruzslókra bízni hátha bejön alapon.
2011. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Alternatív=Gyógynövényes, akkupunktúrás stb?


Tény, hogy főleg keleten ez utóbbi hatott, gyógynövényekkel is lehet gyógyítani sokmindent, de nem mindent! Hidd el én is szoktam kisebb gondokra házi receptet adni (pl hagymatea), de a lisztérzékenység már komolyabb!Én a helyedben elvinném a biopsziára és ha megtaláltátok, hogy ez a gond, konzultálnék a dokival, hogy előbb mondjuk 2-3 hónapig próbáljátok a te módszered, ha nem jön be viszont maradjon az orvos ajánlata. Mert ez nem játék hidd el.

2011. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem!!

biztos, hogy lisztérzékeny volt


8 hónaposan került kórházba, 2 hónapot töltött bent, mire kiderült mi a betegsége

előtte állandóan fel volt puffadva a hasa, hasmenése volt


anyámék kamionos ismerősökkel hozattk külföldről nyáron banánt, hogy egyen valami táplálót


akkor még nem voltak gluténmentes babakaják stb, anyám otthon sütött neki kukoricás kenyeret.. fokozatos múlt el neki, sokáig ha pl kenyeret tésztát evett, fájt a hasa


első voltam

2011. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is komolyan veszem-sőt!!! Viszont nem egy esetet hallottam és olvastam, hogy tévesen lisztérzékenységet diagnosztizáltak a gyereknél(biopsziával is)mikor elment más orvoshoz, akkor kiderült, hogy férges volt a gyerek. Kigyógyult belőle, mert nem is volt lisztérzékeny. A vérképünk pozitív lett, a biopszia nem oszt nem szoroz. E nélkül is lehet diétázni. Amúgy biorezonanciára megyünk először és belgyógyász alkalmazza.
2011. júl. 19. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod... azért ez nem játék ám.

Öcsém lisztérzékeny, 2,5 éves kora óta. Most 30 éves, nem múlt el neki, nem nőtte ki. Viszont sokszor nem tartotta be a diétát, mellékajált, ivott sört, stb. Tudod mi lett a vége? Epehólyagját ki kellett venni. Megmondta a doki is, hogy sok-sok egyéb más gyomor- és bélrendszeri problémát okozhat ám.

2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A te gyereked, akiért te vagy a felelős. A lisztérzékenység nem játék!

Már a múltkori kérdésednél is írtam, hogy a vérvétel önmagában kevés ahhoz, még ha + is, hogy a lisztérzékenységet ténylegesen igazolják. Kell a biopszia! Nem fáj! Kérjetek kábítót! Egy röpke pillanat az egész, de muszáj! Csak így tudjátok meg biztosra, hogy mennyire sérültek a bélbolyhok. Ezt az alternatív hókuszpókusz nem fogja nektek kimutatni!

Diétáztatni pedig akkor kell, ha a biopszia is + lesz.

A múltkor leírt tünet pedig kevés. A lé-k fő tünete a puffadás és a HASMENÉS, ami nagyadagú és bűzös, sokszor agyag színű, hányinger, stb... A sok hasmenés miatt pedig alultápláltság, nem fejlődik rendesen a gyerek, elmarad testileg, szellemileg, mindenhogyan. Ezeket te nem írtad le.

Vidd el biopsziára, és majd az lesz a 100%.

De te tudod, a te gyereked. Ne tedd tönkre...

2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mert tévesen ezeket a betegségeket is lisztérzékenynek nyilvánítják a vérkép alapján"


Te írtad... látod, a vérvétel önmagában milyen kevés???


Az, hogy mindenért sír a kisgyerek, nem zárja ki, hogy ne csinálják meg nála a biopsziát. Nyilván nem ő lesz az első és utolsó gyerek, akit biopsziáznak. Van tapasztalatuk az orvosoknak, hogy egy gyereknél hogy lehet ezt kivitelezni. Nem fáj, csak kellemetlen, de ott a kábító, ami hatásos ellene.

És igen, egy csövet dugnak le,mintha gyomortükrözés lenne, csak egy kicsit lejjebb, hogy a vékonybél bolyhaiból tudjanak kis szövetet csippenteni. Nem fáj, meg sem érezni!


Vidd el a gyereket, ne játsz ilyennel. Tudod milyen sok egyéb vizsgálat van, ami nem kellemes, amit te nem akarnál, de MUSZÁJ a betegség igazolása miatt.


Minden jót nektek

2011. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!