Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok olyankor ha a...

Mit csináltok olyankor ha a boltba jön rá a gyereketekre a kakilhatnék?

Figyelt kérdés

Nem nagy városban lakunk,és elmentünk a város másik szélére vásárolni,és ott a 4 éves kisfiamra rájött a kakilhatnék. A központ elég messze van,hogy ott elvigyem egy wc-re pl . buszmegálló,de még csak a legközelebbi kocsma is min 10 percre van. Ti hogy oldjátok meg az ilyen helyzetet?

A pisilést az simán megoldjuk az utcán,mert az gyorsan megvan,én nincs nyoma sem. Végül valahogy vissza fogta,és hazáig ki bírta. Szaladtunk hazáig,nagyon sajnáltam szegényt.


2011. júl. 30. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont így.Ráveszem,h tartsa vissza amíg hazaérünk.
2011. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni uti-bilit. papírból van 1x használatos
2011. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire kiesik mindentől a bolt, akkor papírbili, vagy megkérdezem az eladót, hogy hol kakilhat. Biztos van személyzeti vécé. Pici még a gyerek, csak megértik, hogy nem jó, ha visszatartja. Ha nincs más megoldás, még mindig vissza lehet tartani.
2011. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén?Bárhol menjen be..ha kell adsz nekik egy kis pénzt, de ne hagyd neki mert rosszul lehet.

Nekem pl IBS szindrómám van és ha mennem kell mennem kell...nagyon kellemetlen hidd el, rosszabb vagyok mint egy gyerek és kész haditerv kell ha elindulok..busszal pl egyáltalán nem is tudok utazni.

2011. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkéred az eladót, hogy valahol kakilhat-e? Kisgyermeknél ez nem gond, és meg is engedik.
2011. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen máskor is ,próbálkoztam én az eladónál,hogy esetleg tudna-e ajánlani egy mellékhelységet a kisgyereknek,de azt mondta,hogy csak a személyzet számára van.
2011. aug. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!