Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2-3 éves gyerekeitek,...

A 2-3 éves gyerekeitek, vigyáznak a játékaira?

Figyelt kérdés

engem nagyon bosszant,hogy lassan nincs ép játékunk,mert semmire nem vigyáz,mindent tönkretesz.

pár hónapja könyörgött gyúrmáért most megkapta sz.napjára,de egésznap én pakoltam vissza hogy ki ne száradjon.most belefáradtam és hagytam a gyúrmát kiszáradni,hátha így megérti miért szólok rá mindig.

És ráadásul nem is fiú,hanem kislány..!!!


2011. szept. 1. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Van amire igen és van amire nem.

a babáit imádja még semmi bajuk pedig másfél éve nyúzza őket. -4 db van.-

viszont azt figyeltem meg hogy ami nem a korának való azt tönkretette pl. memóriakártyát kilukasztotta... ilyesmi.

2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagyfiam soha nem tört el egy játékot sem, a kicsi meg földhözvágós típus. Ez van. Nem kap másikat.
2011. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem töri zúzza, szépen nyugodtan játszik. Mondjuk ő sem pakol el maga után, ha gyurmázik, megúnja, nekem kell elraknom, de így van a legóval, babákkal, mindennel!
2011. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

inkább én vigyázok rá:)


ő játszik vele szépen de van mikor durvul ezért én mindig leállítom, persze azért tett már tönkre pár dolgot :(...

nem lehetek mindig a nyomában...

2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az enyém többé kevésbé vigyáz a dolgaira. már régen érti, mia z hogy pl. ne dobáld mert eltörik.

amúgy sztem azt ne várd, hogy csak úgy magától elrakja a gyurmát. ehhez még túl kicsi. vagy akármilyen játékot. erre rá kell szoktatni, és ez évek kérdése. azt viszont el lehet várni, hogy ha nem rendeltetésszerűen használja, és te figyelmezteted, hogy baja lesz a játéknak, akkor arra odafigyeljen. ill. azt is, hogy segítsen némileg, az elrakásban, ha kéred. tehát neked kell kezdeményezned, hogy elpakolódjanak játék után a dolgok, az enyém kérdezi is, hogy miért kell elpakolni a játékot, és elmondom neki, hogy azért hogy ha nem használjuk, ne legyen itt láb alatt, és ne legyen rendetlenség, vaamint pl. gyurma, festék stb esetén, hogy pl. ne száradjoon ki mert akkor nem tudjuk többet használni stb.

az én kislányom 3 éves lesz december végén.

2011. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyáz rájuk a maga kis módján. Persze van hogy leesik vagy rálép és eltörik. Ha durvul, akkor én is leállítom, hogy nem szabad mert elromlik, eltörik stb. Meg is érti. Pakolni még inkább én pakolok, ő is szokott, de én pakolom el a javát. 2,5 éves kisfiú.
2011. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!