Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Árthat e a Normaflore? Honnan...

Árthat e a Normaflore? Honnan tudhatom, hogy adjam e?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért akarod adni?
2011. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért akarod adni és miért ártana? Kicsit bővebben! Egyébként szerintem ártani nem árt.
2011. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én mást adtam, amikor fogzás miatt elhúzódő hasmenése volt, vagy antibiotikumot szedett

[link]

2011. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is a ProKid-et javaslom.

Először is mert a gyermekorvosunk mondta,hogy ez a leges legjobb.


Aztán most egy krónikus-vírusos hasmenés kapcsán kellett adnom Normaflore-t és sz@rt sem ért, ezért elkezdtem adni nekei a ProKid-et és már másnap jobban volt a lányom.


Harmadrészt pedig egy homeopátiával is foglalkozó ismerősöm mondta, hogy a Normaflore-ban nincs elegendő fakta probiotikum, így gyakorlatilag majdnem semmit sem ér.


Ártani nem árt,de feleslegesen nem adnám , és nem szednék semmi ilyesmit én magam sem,csak ha oka van.

2011. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de kérdezném, hogy ti hogy tudjátok maradéktalanul elkeverni a pro-kid-et? Én is mindig azt adom, ha antibiotikumot kap a lányom, de nekem összeáll csomókba. Pedig kis vízben próbálom elkeverni, de nem sikerül.
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem árthat! Szóval ha adsz neki de nem lett volna rá szükség akkor sem tudsz vele ártani!
2011. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiamnak sokszor volt hasmenése, másnap meg bogyókat kakilt. Kapott egy doboz Normafloret, azóta rendeződött a széklete.
2011. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A normaflore probiotikum, olyan baktérium, ami a bélrendszerben megtalálható.

Egyébként ugyanez a baktérium van a savanyított tejtermékekben, a tápszerekben sőt szinte az összes minőségi termék dúsítva van probiotikummal.

Ártani nem árt, mert egyrészt ha nem jutnak táplálékhoz (nem eszik gyümölcsöt, korpát, rostosat, inulint, oligoszacharidot) a gyerek, simán el is pusztulnak. Egyébként pont ezért fontos a PREbiotikum- például a lactoprotect már komplex, de vannak vitaminok és ételek, amik tartalmaznak inulint.

Úgyhogy összefoglalva, ártani nem árt, legfeljebb nem használ. És még egy a reklámból: a védekezőképesség 70%-a a bélrendszerben van, mégpedig a probiotikumok biztosítják ezt, úgyhogy rendkívül fontos a szervezetnek. Én rendszeresen adom nekik, szinte folyamatosan.

2011. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Többet kakil, mint szokott, valószínű a fogzástól. Ezért adnám. Lehet?
2011. okt. 5. 15:59
 10/13 anonim ***** válasza:

A fogzásos megváltozott kaka esetén maga a bélflóra nem sérül -így tehát gyakorlatilag felesleges adnod, de bajt nem teszel vele.


Kérdezte valaki,hoyg hogy tudjuk elkeverni a ProKid-et.

Langyos teában kell elkeverni,és fel fog oldódni.

Vízben azért nem jó mert langyosan nem iszunk vizet.

Kb testhőmérsékletűnek kell lenni vagy kicsit melegebbnek.

Abban 20 mp alatt elvegyül kevergetés mellett.


Ha ,elegebb akkor tönkremegy, ha hidegebb akkr meg csomós marad.

2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!