Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet "elcsípni" a...

Mivel lehet "elcsípni" a náthát az első tünetek jelentkezésekor? Homeopátia? Immunerősítő szirupok? Tapasztalt anyukák válaszát várom.

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 napot járt eddig bölcsibe (most kezdtük a beszoktatást), ma hajnalra elkezdett folyni az orra, párat köhögött is, de ez a köhögés minimális.Láz, hőemelkedés nincs.Eddig adtam neki az Echinacea 5CH-t két hétig immunerősítésre, most pont két hét szünet következik az adagolás szerint.Mit adjak neki, hogy minél hamarabb túl legyen rajta? Holnap mennünk kéne megint bölcsibe....
2011. okt. 9. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn mint felnött írom, de szerintem ez mindegy hogy gyerek vagy felnött.

Inni és inni és inni. Ha kezdem érezni, hogy beteg leszek akkor óránként egy pohár meleg tea minimum. Nem hiába mondja az orvos hogy rengeteget inni. Nálam beszokott válni, habár nagyon ritkán vagyok beteg.


kislányom még csak 2x volt beteg, náthás csak 1x, de akkor az egész család unokatesói is az arcába köhögtek, nem lehetett megóvni.


nem tudom mennyit folyadékot tudsz bele adagolni, de ekkor még az sem baj ha szuper cukros. persze egy leves is folyadék.

2011. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem nagyon hiszek a homeopátiában,mi úszunk.

a gyerekek ismár babakorukban,mi is a férjemmel minden nap

Soha nem vagyunk náthásak. kb 5 évente lever egy influenza, de nátha, megfázás soha nem volt,se nálunk,se a gyerekeknél.

2011. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam nem volt bölcsis de ovis igen, és akkor kezdődött az, hogy két hetet járt oviba egyet otthon volt , ez az első évben így volt végig, adtam neki mindenfélét, vitamint, immunerősítőt, hiába, a dokinőnk is azt mondta , ezen át kell esni , hogy erősödjön az immunrendszere , utána majd ellenállóbb lesz, és igaza lett, a második ovis évben már egyre kevesebbszer betegedett meg.Ha beteg lett én is teáztattam, citromot raktam bele(aminek még a húsát is kirágta:))) vettem gyógyiba neki való vitamintablettát, sok gyümit adtam neki, narancs, kiwi, és sok paprikát mert abba van a legtöbb c-vitamin,de amit észrevettem, hogy a legjobban hat az a csirkehúsleves.
2011. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Coryzalia?
2011. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!