Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb vitamin...

Melyik a legjobb vitamin készítmény 3 évesnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én multitabs Imunno kidet adok a 3 éves fiamnak.

Ha van lehetőséged összehasonlítani több készítményt egymással, akkor láthatod, hogy ez sokkal többet tartalmaz a fontosabb dolgokból. Ill van benne LLG, ne kérdezd mire jó, a gyógyszertáros barátnőm azt mondta, hogy nagyon jó, és ezt vegyem meg.

Szeptemberben kezdte az ovit a fiam, előtte nem járt közösségbe. Már minden kisgyerek volt beteg, Ő még nem. Egyszer rekedt be 2 napra, aztán ennyi. Igaz hogy drága, de a gyógyszer is lenen ennyi ha megbetegszik, + az idegeskedés miatta.

2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is immuno kid-et adok a gyerkőcnek. Én a gyógyszerésznőt kérdeztem, hogy melyiket ajánlja, azt mondta, ez minőségibb, mint a többi, több benne a vitamin, nyomelem. Azért csodát nem kell várni, mert ha gyengébb az immunrendszere a gyerkőcnek, attól még meg fog betegedni. Aki szerencsés, az nem betegszik meg. Javaslom, hogy kérdezd meg a gyerekorvosod, hogy ajánl-e valamilyen immunerősítőt, bár az igaz, hogy lehet idén már késő, mert mire kialakulna egyfajta védettség, addigra lemegy a tél nagy része. Mi broncho vaxom port adunk neki, még nyáron kezdtük, most hagytuk abba a második kúrát, 20 nap múlva kell ismét egyet elkezdeni. Én nem azt várom ezektől, hogy ne legyen beteg, hanem azt, hogy gyorsabban átvészelje és lehetőleg antibiotikumok nélkül. Jelenleg nálunk úgy áll a helyzet, hogy a tavaly a bölcsiben folyamatosan betegeskedő gyerekem (kb. 7 antibiotikumos kúrát csináltunk végig tavaly), idén az oviban ugyan már 3x megbetegedett, de 2-3 nap alatt túl volt rajta, nem okozott nagy panaszt és vitaminokkal, mézzel, 1-2 recept nélkül kapható gyógyszerrel túl lettünk rajta.
2011. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nurilite gyerek multivitamin, 100%-ban természetes (organikus), nem szintetikus vagy kivonat.
2011. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!