Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik készítmény a legjobb...

Melyik készítmény a legjobb tejszaporításra?

Figyelt kérdés
A homeós bogyók nem váltak be, nem lett több tejem. A Laktoherb teától fájt a babám pocija.
2011. febr. 13. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a meleg vízes zuhanyt, az alkoholmentes sört, a rántott levest és az őszilevet.
2011. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babád :) Ha az ő igényei szerint szoptatod, be fog indulni a többlet termelés. Ne akard 3 óránként etetni! Ha láthatólag éhes, szoptasd meg! Ha 2 órán belül megéhezik, arra a cicire tedd, amiből előzőleg evett, így elkerülheted a hasfájást is.

Többféle szer is van, de mindegyiknél hatásosabb a sűrű szoptatás. Sokan szednek homeós golyócskákat (Urtica urens ch5), More milket (6 ezer FT egy doboz). de ezeket csak akkor kezd szedni, ha az igény szerinti szoptatás nem válik be. esetleg nézz utána a 7-7-5-5.. fejésnek!

2011. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100%os narancslé!!!

Még mindig kevesen tudják, de rettentő jó tejszaporító!!!

2011. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz. Én mindent kipróbáltam, és ami serkentette a tejtermelést az a gyakori, többször váltogatott szoptatás. De emellett nekem a görögszénamag segített még. De ez is csak a gyakori szopi mellett.
2011. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a görögszénamag jött be, és minden szopi után a maradék tejet lefejem. Görögszénamagból, teát készítek,a magokat megeszem, nagyon rossz az íze, de hatásos. A homeopátiás bogyikről azt hallottam, hogy az csak akkor hat, ha még nincs tejed, tehát kb. a kórházban. Ha van tejed, de kevés vagy apad arra nem jó. Igen a 100% narancslét állítólag jó, csak sok benn a sav, illetve hízlal.
2011. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!