Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányomat még nem...

2 éves kislányomat még nem kereszteltük meg, és valószínűleg nem is fogjuk. Mi a véleményetek erről? Mennyire fontos ez ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 13:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!én nagyon örülök,hogy a többség úgy gondolja,hogy nem fontos a keresztelés!!!Kicsit félve tettem fel a kérdést,hogy majd jó alaposan leszúrnak az emberek,hogy mi az hogy nincs megkeresztelve a lányom!!!Nekünk sem fontos,a férjem megvan keresztelve,de én nem!!!Bár az utolsó válaszoló gondolatától egy kicsit megilyedtem,hogy nem temeti el pap azt aki nincs megkeresztelve!Akkor hogyan?
2011. okt. 14. 13:01
 22/24 anonim ***** válasza:
Ebből is van polgári-, mint az esküvőből.
2011. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, van polgári temetési szertartás is, megkockáztatom, hogy az egy kicsit személyesebb is, mint egy kivonuló reverendás éneklése (senki ne sértődjön meg, de én anyukámhoz hívtam papot, aki énekelt és beszélt... utána egy volt kollegája mondott beszédet, az gyönyörű volt.)
2011. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az én édesanyám is pappal lett eltemetve,viszont az édesapámnak pedig polgári temetése volt....szerintem mindegy kit hogyan temetnek el.Köszönöm válaszaitokat
2011. okt. 17. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!