Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan alszik el/altatod el 5...

Hogyan alszik el/altatod el 5 év körüli gyermekedet?

Figyelt kérdés
Kislányom addig nem fekszik el, amíg az öcssét el nem altatom, de általában emiatt 9 körül kerülünk ágyba és még nézi a tv-t és általában 1/2 10-re el szokott aludni, de most 1/2 11 fele alszik el. Nem tudom hogyan altassam. amikor mesét olvasok neki, majd elalszom, de lehet, hogy azt kellene?
2011. okt. 26. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a kicsi 1 hónapos mi is így voltunk ezért én egy órával előbbre hoztam a fürdést 8 helyett 7 re. Így mindkét gyerek megfürdik 8ig. ezután a picit a mi ágyunkban szopiztatom addig a nagy mellénk bújik simizi a tesót és nézi a tévét. Ha a pici elaludt kb negyed 9 fele akkor jön a mese 3 Anna Peti Gergő. Ezután puszi és megy a maga ágyába. Szeret ott, körbeveszi magát egy csomó alvókával (1 maci 2 elefánt egy babzsák párna és egy ruhazsepi:)) az Ágya olyan mint egy emeletes ágy igazi kis kuckó imád benne aludni. Kb 9-re ő is alszik.
2011. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egyedül alszik el, nem kell altatni. Fürdés után mesét nézünk vagy olvasunk a kanapén, a kicsi addig megissza a tápszert, majd fogmosás után nyomás az ágyba mindkettőnek. Kis simi és sok puszi, majd kijövök. Ők még viháncolnak vagy 10 percig, de fél9-kor, max. 3/4 9-kor már alszanak.

Amíg pici volt a kicsi, meg úgy csináltuk, hogy vagy a párom volt a naggyal, amíg szoptattam a kicsit, vagy ha egyedül voltam velük, akkor mesét nézett vagy olvastunk addig.

2011. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nalunk egymas utan furdenek, mert csak zuhany van. A nagyobbal kezdem. Agyba dugom, ott megvarja az occset. Ha keszen vannak, akkor vagy apa vagy en olvasunk egy meset. Puszi-puszi, kesz. Aztan meg parszor osszeveszunk, hogy ne tevezzenek. A kicsi 9 korul alszik, a nagy 1/2 10 fele.

Amugy nekem is unalmasak voltak a mesek, de par utan belejossz. Az egyszervol.hu-rol szoktam olvasni. Egy mese 1 A/4-es mennyisegu mese. Kb. 5 perc. Ugye megernek ennyit?

2011. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!