Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, ha 14 hónapos...

Normális az, ha 14 hónapos lányom egyre többször rázza a fejét, akár járás közben is? Előfordul, hogy séta közben fura grimaszokat vág és minden ok nélkül elkezd hangosan nevetni.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz evő, legszívesebben 4-5 féle ételt eszik. Ha szólítom általában figyel, hangutánzó szavakat mond, ha megkérem apróságokra (vidd ki a kukába a használt zsepit/hozd ide a játékot) megteszi. Aggódom, de vajon feleslegesen?
2011. okt. 28. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az én kislányom 16 hónapos, neki is vannak ilyen furcsaságai :)

most például rájött arra, hogy sikítani nagyon vékony hangon is lehet helyszíntől függetlenül :)

sokszor hülyéskedik Ő is

szerintem a korral jár :)

2011. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia az én kisfiam 2 éves és 14 hónapos korától kb. 18 hónapos koráig rázta a fejét - megréműltem:) de ne aggódj semmi gond, játszanak:) most a legújabb, ha hívom becsukja a szemét és úgy keres meg:))) ne aggódj
2011. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fejrázás miatt lehet, hogy megnézetném fülészeten

egyszer a kislányom úgy egyéves lehetett, ráza időnként a fejét, középfül-gyulladása volt

2011. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam is csinálja ugyanezeket, szerintem csak szórakoztatják magukat, az enyém is sokszor rázza a fejét, grimaszol és neveti saját magát.Szerintem ez teljesen rendjén van így, nekem eszembe sem jutott, hogy ez nem jó, sőt én is nevetek rajta, amikor bohóckodik:D
2011. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Az én lányom is ezt csinálja. Nálatok lett belőle gond?

Remélem nem. Megköszönöm, ha válaszolsz.

2013. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi gond, egészséges és eleven nagylány lett azóta a kis törpimből.
2015. jan. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!