Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanács fülfájásra orvos előtt...

Tanács fülfájásra orvos előtt tapasztalatból! Ha elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nagyon fájt a füle, reggel elvittem az SZTK-ba, mivel nincs gyerk szakrendelés oda kell vinni. Rögtön fel akarta szúrni, mert gennyes volt. Én nem engedtem, alá iratták velem, de fogalmam sem volt jót tettem,v rosszat. Aztán a gyerekorvosom azt tanácsolta vigyem gyerek fülészhez inkább. Másnap elmentünk Heim Pálba, ott már nem akarták és mondták, hogy csak végső esetben csinálják.Mindig vigyétek gyerek szakorvoshoz a gyereket, csak ezt akartam írni, nekem volt ezért pár nagyon rossz órám, ráadásul a kislányom olyan rosszul volt mint még sosem. Már jobban van!!!!:)
2009. máj. 16. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen!! de amúgy végül mit csináltak a kislányoddal?

Ez egyébként elavult nézet én is úgy tudom (a felszúrás) én kiskoromban (nem ma volt) füles voltam minden évben 2 szer szúrták a bal fülemet, vagy 10szer volt felszúrva életemben..rosszabbul is hallok rá,..legutoljára olyan 13 éve voltam ugyanúgy gyulladásos panasszal orvosnál és addigra szerencsére már az volt a mód hogy antibiotikumot irt fel rá, meg be is fecskendezett antibiotikumos akármit.

"Érdekes" mód hamarabb meggyógyult mint szúrkálással..szóval én már a fiamnak ha ilyen lenne neki csak végső esetben engedném szúrkálni a fülét.

2009. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot kapott, orrcsepp stb. Már jól van! :)))
2009. máj. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!