Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férjem közölte hogy abbahagyja...

Férjem közölte hogy abbahagyja az "erölködést" hogy a kislányunkal foglalkozzon most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2.5 éves lányom elég anyás és sokszor nem fogadja el az apját sőt kifejezetten elküldi, eddig mindíg segített esténként is a fürdetésnél és sokszor segítene máskor is ha hagyná a lányom de mostmár 2 napja nem segít...
2011. dec. 14. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

talán pont ezért nem hagyja az apja közelségét mert érzi hogy az apja immel ámmal csinálja csak.

mond meg neki hogy y gyereket nem csak jóban nevelitek hanem rosszban is. vagy ha máskor is baj lesz vele akkor is csak úgy feladja?

mi lesz vele mikor tini lesz és lázad, akkor csak úgy kirakja az utcára mert "most nincs kedvem vele foglalkozni"

egy gyerekkel akkor is kell foglalkozni ha az nem a legjobb dolog. vagy ha betegen született volna és mondjuk most nem tudna beszélni, járni és iszonyat nagy munka lenne az ápolása már otthagyott volna vele téged?


páromat is van hogy a lányunk elutasítja, akkor azt mondja neki, hogy pekked van mert most pedig apa van veled, és ö fog megetetni. akkor max hisztizik egy félpercet majd jót játszik az apjával.

2011. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is ennyi idős és hát mindig csak anya kell...férjem néha meg is jegyzi neki,hogy akkor hozzá se szóljon,de persze ezt nem gondolja komolyan...egyébként csak apával lehet focizni velem nem (én csak pánikolok mert a házba szoktak) a bunyós filmeket összeragadva nézik és én olyankor el is vagyok zavarva..stb stb szóval sok mindent csinál velem,de vannak dolgok amiket csak apával....szerintem nálatok is biztos vannak ilyenek!
2011. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tartott sokáig nála az 'apaság' cimű fellángolás....grat neki. Amugy lehet hogy kicsit nagyobb elsz a lányod 3- év között kijön rajta is a "szerelmes vagyok apába" dolog,és akkor rendeződik a kapcsolatuk. Hacsak addig a párod el nem vaditja magától.
2011. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem az a probléma hogy a férjem nem akar foglalkozni a gyerekkel, hanem az hogy elutasítja nagyon sokszor. A férjem nem az a nagy szájú típus, ha megbántják akkor leblokkol és eléggé fáj neki már hogy miért viselkedik így a lánya akit nagyon szeret
2011. dec. 14. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán hagyni kéne hogy csak ő foglalkozzon vele, bizonyos dolgokat csak az apával kelljen csinálni. Pl lehet ez a fürdetés.meg kell mondani a kicsinek hogy anya most mást csinál és apa fürdet.akár addig el is mehetsz egy kicsit kikapcsolódni a barátnőiddel.
2011. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva van. Engem szokott elküldeni a francba a 3 évesem de gondolom ez azért van mert én nevelem az apjával meg azt csinálhat amit akar, mindent megenged neki, szinte szó szerint szerelmes a kislányába. Még jó, hogy 1 hónap múlva születik a kisöccse. Legalább lesz majd aki engem szeret jobban. :O Na jó, ez nem igaz, engem is szeret nagyon. Éjszaka aludni pl. csak velem szeret (nem alszik egyedül) meg napjában többször odajön megölelni csak úgy de azért ő apás nagyon ez egyértelmű.
2011. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha ketten fürdetnétek?
2011. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál fordítva van, engem küld el, mindenhez csak apa kell! :) Én tanusíthatom, hogy nagyon nehéz ezt elviselni. De! Most kezd kicsit megváltozni. Ami nekünk segített és közelebb kerültünk egymáshoz, hogy nem csak nevelem, hanem elkezdtünk úgy istenigazából játszani és csak ketten! Összehozott minket! Próbálja meg a férjed, hogy kettesben csinál programokat a lányával, hátha attól kicsit változik! Neki kell az okosabbnak lenni és nem hagyni, mert ezzel veled is kiszúr!
2011. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma már ő mosta a fogát és ő olvasott neki mesét, a kislányom nagyon boldog volt nem is keresett engem, talán megváltozik a helyzet
2011. dec. 15. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
szupi, csak így tovább :)
2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!