Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek 3 és fél éves...

Mit tegyek 3 és fél éves kislányom annyira hisztis mostanában?

Figyelt kérdés
A kislányom most 3 és fél éves. 1 éve külön élünk édesapjától ,rendszeresen tartja vele a kapcsolatot. Most kijelentette-már többször-ő az apjával akar lakni. Gondolom az apja mindent megenged neki, mert mikor visszajön tőle a gyerek teljesen el van indulva és kell egy nap mire rendbeteszem hogy azért mindent nem szabad. Természetesen én is mindent megadok neki, lehet hogy ez a baj. Reggelente nem akar az oviba elindulni, pedig imádja. Szinte minden nap sírással indulunk el.Öltözni nem akar, a boltban fetreng a földön ha valamit nem vehet meg. Szóvel nem tudom hogy ez egy korszak vagy én csinálok valamit rosszul??

2012. jan. 5. 09:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!