Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves fiúcskának melyik a...

1,5 éves fiúcskának melyik a jobb nyári cipő? Aminek hátulja van vagy csak pántos?

Figyelt kérdés
Newm tudom melyik lenne a jobb.A punto szandálnak néztem ki egy változatát, de hátulja van.Tudom hogy ez tartja a bokáját.De egyszer vettem egy ilyen márkát a kislányomnak és kidörzsölte a bokáját hátul.Meg a sima pántosba nem jobban szellőzne a lába a nagy melegbe.Vagy bőr és nem izzad bele????Teli vagyok kérdéssel.És még egy.Tudom nem lehet előre tudni, de tipp:Ha most 13,5 cm a lába(22-es méret)akkor nyárra a 14cm-es 23-t vegyek vagy inkább 24-t ami 15 cm?Ilyen kicsinek még olyan gyorsan nől a lábuk.
2012. febr. 10. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki még a bokafogós kell. Ha minőségi cipőt veszel, abba nem izzad bele a lába. A méretet nehéz megmondani. Én mindég vittem magammal/viszem a kisfiamat. Nálunk pl. 1,5 éves kora körül a tavaszi cipője 22-es volt, de szandi már 24-es kellett.
2012. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5 evesre en sem adnek olyat ami csak pantos. En meg 3 evesen sem adtam olyat a kislanyomra, fordult ki belole a laba. Nekunk sosem dorzsolte ki a labat, par napig adtam vekony zoknival, picit betorte, es nem volt baj. Meretet tenyleg nehez megmondani, de ha tippelni kell, szerintem inkabb a 24es fog kelleni neki. Nalunk kb 3 havonta nott a laba 1 egesz szamot.
2012. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én is inkább a 24-re gondolnék.Köszi csajok a válaszokat!
2012. febr. 10. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami egyenesben tartja a bokáját. Ha nem foga a ciő a bokát, egy másfél évesnek még bedől a bokája. Később drága lesz helyrehozni és sokáig tart.
2012. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!