Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett jò evő 2...

Mi történhetett jò evő 2 éves kisfiammal?

Figyelt kérdés
Alig eszik.Itthon és a bölcsődében is kedvetlen,nyűgös.Nincs hőemelkedése,azt mondja nem fáj semmije,nem tudom, mi lehet a baj.
2012. febr. 14. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Foga nem lehet hogy esetleg fáj? De az is lehet, hogy pusztán az idő miatt ilyen, télen amúgy is étvágytalanabb az ember és hisztisebb. Próbálj neki béres cseppet adni, attól megjön az étvágya.
2012. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És sok vitamint, gyümölcsöt.
2012. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kapja a Béres cseppet, Cebiont, mellette eszi a gyümölcsöket is(legalábbis eddig ette, most nem kell neki semmi).Fogát néztem neki reggel,most jön a jobb alsò 5.,megnyomkodtam,hagyta,azt mindta nem fáj.Orvoshoz elvigyem?Csak félek összeszed valamit a váróban.
2012. febr. 14. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodálkozom mert nálunk a béres csepptől zabagép lesz pár nap alatt :D Nem tudom mi lehet akkor a gond. Esetleg valami lelki dolog nem lehet?
2012. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!