Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet már megint láza?

Mitől lehet már megint láza?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy hete, hogy 2,5 éves fiam belázasodott. Ez tartott kb 4 napig. Utána 2-3 nap csak hőemelkedése volt már. Közben kijöttek a szájában afta szerű foltok,amiket kezeltünk és el is múltak.

Egész hétvégén semmi baja nem volt, erre etére 39 fokos láza lett.

Közben elkaphatott valami mást...?

Úgy volt, hogy holnaptól ismét megy bölcsibe én meg dolgozni, úgy néz ki, mégsem.


2012. ápr. 15. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is,csak nem volt afta és lassan másfél hónapja küzdünk ezzel.most láztalan,de tegnap estére belázasodott.nem tudom az okát én sem.
2012. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Fülészeten nem voltatok? Az én 3 évesem is így járt, nem is fájlalta a fülét, de minden estére belázasodott. Kiderült, hogy be van gyulladva a füle.

2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, állítólag nagyon piros volt a torka. Kapott rá gyógyszert. Ma már napközben nem volt láza, remélem éjszaka sem lesz.
2012. ápr. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!