Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reggelizik, uzsonnázik...

Mit reggelizik, uzsonnázik 3-4 éves gyermeketek?

Figyelt kérdés
Hátha kapok valami jó ötletet, mert igazából a szendvicset és ehhez hasonlókat kezdi unni a kislányom:)
2012. ápr. 17. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 éves, reggelizni általában gabonapárnát, müzlit szokott, van amikor tejjel van amikor csak üresen. Ezen kívül ami még megy, az a vajas kalács. Uzsonna az teljesen változó, tegnap pl. sajtos kiflit evett meg 2 db-ot! Csak lestem. Az egyiket út közben üresen, a másikat párizsival. De ez nagyon változó, van amikor tejbegrízt, tejberizst vagy valami szendvicset, péksütit eszik. Főtt kaját akkor nem nagyon akar. De csinálhatsz neki rántottát vagy bundás kenyeret, nagyon szokták szeretni, legalábbis az én lányom nagy bundás kenyér rajongó. :)
2012. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam 3 éves múlt, általában egy bögre kakaót/maci kávét iszik, babapiskótát mártogatunk bele, vagy péksüteményt eszünk hozzá. Reggel még nem igazán éhes, szendvicset nem tudna megenni.

10óraira gyümölcsöt és joghurtot szokott kapni. Ha éhes, akkor szól és kap szendvicset is, de általában ilyenkor még nem éhes.

Nálunk a szendvics inkább uzsonnára megy, délben és este pedig főtt kaja.

2012. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam májusban lesz 4 éves,reggel-ébredéskor-megiszik bő 2 deci kakaót(más szóba se jöhet).Ez hét közben 7-fél 8 körül van,aztán az oviban reggelizik 8.45-kor.Ha itthon van 8 körül kel,és akkor kakaózik(mást nem hajlandó enni).Uzsonnára joghurt,puding,alma,vajas kenyér,stb.,amit éppen megkíván.De ez ovi előtt is így volt,semmi szilárdat nem hajlandó enni reggel(csak később).
2012. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel ha 6-fél 7körül kel akkor azonnal kakaó 2,5dl.kb.9körül reggeli.Ez bundás kenyér,melegszendvics,virsli,vajas kenyér reszelt sajttal,rántotta,túrós táska,müzli, de volt h.előző napi gyümölcs levest kért. Uzsira hasonlókat kér,de van úgy hogy csak egy túró rudit,vagy tejszeletet eszik meg 2-3 szelet sajttal.Pár dolgot elsorolok neki és 99%ban Ő választ.2,5éves fiú.
2012. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!