Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egész nap: "éhes vagyok,...

Egész nap: "éhes vagyok, anya", de semmit nem eszik meg rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves fiú, katasztrófa az evése.

És mindenbe csak belenyal, vagy épp meg se kóstolja, csak elutasítja. De folyton követelőzik, hogy éhes. És azt sem eszi meg, amit ilyenkor kitalál, hogy azt szeretne.


2012. ápr. 19. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Étkezés csak evésidőben legyen, ha éhes megeszi, ha nem szereti, kap helyette vajas kenyeret. Ha azt sem eszi meg, akkor éhezhet a következő étkezésig. Ha nincs baja, akkor csak manipulál. Esetleg elviheted orvoshoz, írhat fel vitamint, vasat.
2012. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsövel. nagy gyerek már, szerintem ebben a korban ez normál, de nem kell vele törödni. nem kell ezért a családnak feje tetejére állnia. (nagyszülök szoktak ekkor tiszta idegben lenni)

de 4 év körül totál nomrál.

2012. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Reggelizik rendesem, tízóraira gyümölcsöt vagy joghurtot kaphat, választhat. Ebédet szinte sose eszi meg, odaültetem, egy-két falat, vagy semmi. Uzsira valami péksüti, vacsi ugyanúgy mint az ebéd. Egész nap mondja, hogy éhes, én meg hárítok ha nincs étkezési idő, nem ugrálom körül. De egész nap ezt hallgatom, hogy éhes vagyok, éhes vagyok. Néha hisztibe torkollik, néha elfelejti. De fárasztó...voltunk vérévételen, mindene jó.
2012. ápr. 19. 07:44
 4/12 anonim ***** válasza:

vmilyen b vitamint megpróbálhatnál neki adni!


úgy tűnik,akkor csak a főtt kaják nem mennek.

vagy hamarabbra tenném az ebédet vagy kihagynám a tízórait, mert a hideg kajáktól nem csodálom,hogy nem lakik jól.

2012. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aktival kidet szed...
2012. ápr. 19. 08:12
 6/12 anonim ***** válasza:
En lehet,hogy par hetig nem adnek neki vitamint. Lehet, hogy irrealis ehsegerzetet okoz nala,szokott ilyen neha elofordulni. Vagy gazos a pocija es azt erzi ugy, mintha ehes lenne, de mivel tele van levegovel, igy nem kell a kaja. En ezen avonalon indulnek. Amugy mekkora?
2012. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kapjon étkezés közben gyümölcsöt, ha már annyira éhes. De ha nem eszi meg, amit kitalál, akkor még mindig a játszmázásra gondolnék. Éhes ember nem válogat.
2012. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

írtam mennyi idős :)

hát ezaz, hogy válogat!

2012. ápr. 19. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy irtad, hogy mennyi idos, de en azt kerdeztem, hogy mekkora. Hany kilo es centi. Vagyis sovany, kover, stb. milyen testalkatu.
2012. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

jaaaa :) ott a pont.

100 centi és 15,5 kiló.

2012. ápr. 19. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!