Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok esti mesének való...

Ajánlanátok esti mesének való mesekönyvet? 20 hós a kislányom, és nem egyhelyben ülős fajta. :-)

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni neki este mesét olvasni, de mi az ami érdekli őket ebben a korban? Eddig csak a leporellósokból nézegettünk, meg a saját sületlenségeimet mondtam neki, de mintha kezdene érdeklődi a hosszabb versikék, mesék iránt is.

Olyan drágák a könyvek, nem szeretnék nagyon vaktában próbálgatni...persze ha használtan is meg lehet szerezni akkor úgy fogom..:-)

köszi



2012. ápr. 29. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Marék Veronika Boribonja pl
2012. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Postán van posta bolt, ott lehet jó áron könyveket kapni, kis postákon falun is van, csak rá kell kérdezni, mert nincs helyük kipakolni. Ott vettem mondókázós könyvet, nagyon szereti lányom, 1000 Ft körül volt. A Sparban vannak még 600-800 Ft között az Eperke

Könyvek, azokat is nagyon szereti!

Ezek azért jók, mert minden oldalon csak 1-2-3 mondat van, amit pont eltudok neki olvasni, mert nagyon gyorsan lapoz!


Vettem sok szép könyvet, de egy oldalon van 20-40 mondat, nem bír annyit végig halgatni, lapoz lapoz:)


Bogyó és babóca könyvek is jók, Az is pár mondatos, sok képpel, de az 1500-1800 Ft Tescóban.

2012. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boribon konyvek. Rovid, aranyos tortenetek. Ujonnan 1500 Ft, de en pl. neten veszem 1100-1200-ert, sot kifogtam mar antikvar peldanyt is 450 Ft-ert. Keletiben, peronon vannak asztali arusok, mindig odakukkantok, naluk 500-tol felfele vannak a mesekonyvek.
2012. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, a Bogyó és Babóca meg az Anna, Peti, Gergő könyvekkel akármilyen hosszan le lehet kötni. Érdekes, a Vackort pl. nem szerette (a 3 és fél éves lányom rajongott érte, egy hete olvastuk ki), de a Benedek Elek mesék (Kis gömböc, Három kívánság, Rátói csikótojás stb. ) szintén nagyon bejövősek neki.
2012. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi pont ezért íratkoztunk be ilyen idősen a gyerekkönyvtárba. Teljesen ingyenes és kipróbálhatom a meséket. Ilyen idősen Bartos Erika Anna Peti és Gergő sorozatok jöttek be a legjobban neki. Bogyó és babócát is szerette. Meg amit az előtünk szóló írtak a Boriban sorozatok. Mindegyikben sok a kép és rövid szöveg társul hozzá. Kippkopp-os mesék is jók.
2012. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! :-)
2012. ápr. 30. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
József Attila - Altató, rövid és mindentől el lehet szépen köszönni :)
2012. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csakmese.hu oldalon (Fröhlich kiadó) féláron találsz szuper gyerekkönyveket. Ajánlom a Macizsúrt, Loccsantó, Panka tündér könyveket pl. De rengeteg van és mind nagyon jó. 2500 Ft-ért 6 db könyvet vettem náluk nemrég.
2012. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Az altatót közben már a gyerek is fújja! :-)) Olyan édes ahogy mondja össze vissza...:-))

2012. okt. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!