Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lett a 2éves (26hónapos)...

Mitől lett a 2éves (26hónapos) kislányom teljesen cumifüggő? Egész nap ki sem veszi a szájából!

Figyelt kérdés

Eddig is cumizott,de csak alváshoz! Napközben csak akkor ha nyűgös volt,és ha mentünk sétálni magától lerakta.

De mostanában mindig a szájában lóg,és hisztizik érte!:(((



2012. máj. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú, de ismerős a dolog. A helyzet nálunk ugyanez, azzal a különbséggel, hogy fiú.

Bocs, nem tudok választ, csak leírtam, hogy nem egyedi az eset.

2012. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A te fiad mennyi idős,és mióta ilyen?

Sajnos esélyét sem látom hogy lerakja,és ha elveszem megy a hiszti.

2012. máj. 8. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Március 31-én volt 2 éves.

Mikor kisebb volt, örültem, hogy csak alváshoz kell neki. Aztán az autóban és a babakocsiban, most meg már egész nap a szájában lógna. Néha, ha nagyon belemerül a játékba, sikerül kivenni úgy, hogy nem kéri azonnal. De pár perc és eszébe jut megint. Veri a fejét a padlóba, ha nem adom oda... Pár hónapja ennyire "cumista".

2012. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez jó,dettó! A lányom március 9.én volt 2éves. A cumiláncot is elő kellett szedni,hogy nehogy elhagyja a cumit.

Remélem ez csak átmeneti időszak!!!

2012. máj. 8. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonló módon ugyanezt tudom írni.

Még egy érdekesség............lányom van, aki március 31-én volt 2 éves :))))))))))))

Már a fogakra sem tudom fogni, mert mind kibújt.

Nem tudom, hogyan és mikor fogom tudni elvenni.

Tudod, hogy nekem is következetesnek kellene lennem, de amúgy is borzasztó hisztis/dacos, na cumi nélkül ez a kegyetlen kategória.........nekem meg mostanában amúgy se bírják a strapát az idegeim egyéb okokból.

2012. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Tudod, hogy nekem is következetesnek kellene lennem, de amúgy is borzasztó hisztis/dacos, na cumi nélkül ez a kegyetlen kategória......nekem meg mostanában amúgy se bírják a strapát az idegeim egyéb okokból."


Ezt akár én is írhattam volna,úgyhogy teljesen megértelek!:)

2012. máj. 8. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

a lányom mégcsak 21 hónapos, de kb. egy hónapja nálunk is ez megy. addig olyan szépen elvolt, mint ahogyan írtátok csak alváshoz cumi, vagy a kocsiban ha aludni akart :) de mostanában állandóan kéri, és sír ha nem kapja meg, mi persze odaadjuk. mi ráfogtuk a fogzásra, 4 foga is jön egyszerre....de ugye a ti babátok már nem fogzik, viszont várom én is az ötleteket :)


főleg mikor pl. orvosnál vagy bárhol "okos, dicsekvő anyuka" odaszól: jaj, az enyémnek nincs cumija/nem kell már a cumi....

2012. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a hiszti, én is odaadom. :)

Az utolsó fogai jönnek, ma dobtam ki épp egy cumit, mert totál szétrágta. :(

Nem akartam több cumit venni, de muszáj lesz. Ráadásul a lapított MAM-ot, ami rohadt drága. :(((

2012. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!