Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen matracvédő lepedőt...

Milyen matracvédő lepedőt vettetek, mikor a gyermek szobatiszta kezdett lenni?

Figyelt kérdés

Jó pl. a DM-es pelenkázó alátét is erre?

Hol lehet kapni ilyen lepedőt?


2012. jún. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossmannban lehet kapni gumilepedőt, baby bruin. 90x120-as méretű, 800 ft körül van. az tökéletes, nem ázik át, csak a lepedőt kell lecserélni ha baleset van.
2012. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Erra a célra a gumilepedő a legjobb.Bababoltokban,vagy nagyobb bevásárlóközpontokban a baba részlegen is lehet kapni.A DM-es pelenkázó azért nem a legjobb,mert eléggi "kicsi"nem lehet éjjelre gyűrődésmentesen kifeszíteni.

2012. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KokoLoco válasza:

Bababoltokban ill. lakástextil boltokban lehet kapni egy nagyon jó minőségű terméket, melyet a magyar KORALL Kft. gyárt FRESH néven és baráti áron. 60x120 és 70x140 -es méretben. Az benne a legjobb, hogy mint a frottír lepedők, ez is teljesen körbeveszi a kis ágybetétet és nem mozdul el. Nem engedi át a "balesetet" de az ágybetétet hagyja szellőzni. Én ezt használtam a gyerekeknél és mivel néha az mi ágyunkba is aludtak a kicsik és volt, hogy épp ott sikerült "bajt" okozniuk, így az ágyunkra is tettem mert szinte minden méretben kapható a termék.

Remélem tudtam segíteni!

2012. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!