Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gondoltad már úgy hogy egynéme...

Gondoltad már úgy hogy egynémely ismerősöd kisgyereke nem valami szép? Vagy hogy túl kisfiús/kislányos kinézete van lány/fiú létére?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kepzeld el:en mar csunya szulot is lattam
2012. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan kisgyerek a környezetemben aki egyáltalán nem szép szerintem viszont aranyos. Felnőtt korára amúgyis kikupálódhat még.
2012. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt hogy eszembe jutott, de általában azért ismerősök, barátok gyerekeiben mindig megtalálom a szépséget is. :)
2012. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is igyekszem megtalálni minden gyerekben a szépet, de az egyik ismerősöm kislánya nagyon fiúsan néz ki, és az anyuka nem is igyekszik kihangsúlyozni (lányos ruhácskákkal) hogy a gyerek igazából lány. Így első ránézésre kisfiúnak tűnik a rövid hajával és a fiús ruhákkal.
2012. jún. 14. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen ismerősöm nekem is van. A kislánya nagyon szép lenne, de iszonyatosan rövidre van vágva mindig a haja, és általában szürke melegítőt ad rá, amitől tök fiús lesz.

Amúgy ez még nem gáz, viszont furcsállja, ha megkérdezik, hogy "hogy hívják a kisfiát"?

Majd idővel a kislány úgyis vágyni fog lányos cuccokra, ha az oviban-iskolában valami divat lesz. lehet akkor majd anyuka is "koncepciót" vált.

2012. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, mert így sokkal egyszerűbb. Az én lányomnak derékig érő haja van, és reggel vagy fél óra mire rendbe teszem. A fodrász barátnőm kislányának a haját meg teljesen fiúsra vágja, mert "úgysem tud rá vigyázni még."

Mellesleg a fiamat mindenki lánynak nézi, pedig fiús ruhákat adok rá. Csak nagyon szép arca van, és göndör haja. Időnként bedühödök, és levágatom neki nagyon rövidre. Pedig szerintem szépek a fürtjei, de nem szeretem, ha lánynak nézik.

2012. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, van itt a házban is egy furcsa arcú kisfiú, de annyira kedves, mosolygós, hogy csak szeretni lehet! Meg amúgy is tök mindegy, mit gondolunk, egyrészt nem nekünk kell tetszenie, másrészt sokat változhat még, és sajnos az angyalarcú gyerekekből is lehetnek kampós orrú, görbe hátú, ragyás felnőttek.
2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak most olvastam a válaszokat. A hajhosszal kapcsolatban nem értek egyet, mert nemcsak a derékig érő haj csinos és kislányos, van egy csomó átmenet a bakafrizura meg aközött, amit regelente félórát kell cincálni, amit nyilván a gyerek sem szeret. Kisfiúkon sem szeretem a fürtöket, mert lányos, a kisfiúk haja legyen fiús, én már csak így gondolom. És végül azzal sem értek egyet, hogy talpig szürkében járjon egy kislány. Segítsünk már nekik azonosulni a nemükkel! Nem kell flitteres szirszarokat meg csüngő fülbevalót rájuk aggatni, nagyon szép, kislányos rövidnadrágokat lehet kapni fillérekért a turkálóban.
2012. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran látok (az én szememben) nem szép kisgyermeket, akitől a rokonok el vannak ájulva, meg a szülők - de ez utóbbi természetes - mindenkinek a sajátja a leg szebb a földön! :) Meg az ízlésünk sem egyforma, az öltöztetés terén sem. Én imádom a kislányomon a kis tündéri lányos ruhácskákat, de pl.az unokatesónak alig van 1-2 szép szoknyája, én szoktam meglepni 1-1 gyönyörű ruhával. (Amúgy az anyuka utálja a szoknyát -nem szeret divatozni és a gyerekre se nagyon ad lányos ruhát.
2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!