Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni 90X200 centis...

Hol lehet kapni 90X200 centis méretben matracvédőt, gumilepedőt, vízhatlan lepedőt?

Figyelt kérdés

Kisfiam most kapott új ágyat.Ugyan már szobatiszta,de a biztonság kedvéért a sima lepedő alá tennék vízhatlan lepedőt.Ekkora méretben hol lehet kapni és mennyibe kerül.(Debrecenben lakunk).A kiságyban olyan volt neki,ami felül frottír,alul vízhatlan réteg.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. jún. 23. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A Brendonban és az Ikeában lehet kapni matracvédőt, a méretét pontosan nem tudom. Én most a DM-ben vettem Jessa matracvédőt, szerintem ez is megfelel, 1500 Ft körül volt.
2012. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyat, ami felül frottír, alul műanyag, a neten rendeltem, 90*200-as méretben 3500 Ft volt.

Sima műanyag lepedőt pedig egy ici-pici babaruhás boltban találtam, talán Brumi márkájú és 1000 Ft volt.

2012. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tescoban vettem 3 hete. 699/db, mondjuk le volt árazva. Gumis oldalú matracvédő, abban a méretben, amit szeretnél.

2012. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.akkor először megnézem a tescoban
2012. jún. 24. 12:19
 5/7 A kérdező kommentje:
a tescoban nem volt sajna ekkora méret:-(
2012. jún. 24. 20:44
 6/7 KokoLoco válasza:

Lakástextil boltokban és némely matrac- ill. bútorboltban lehet kapni egy nagyon jó minőségű terméket, melyet a magyar KORALL Kft. gyárt FRESH, SUPER SANITARIO, PALMIRA néven és baráti áron. Az benne a legjobb, hogy mint a frottír lepedők, ez is teljesen körbeveszi a ágybetétet, matracot és nem mozdul el. Nem engedi át a "balesetet" de az ágybetétet hagyja szellőzni. Én ezt használtam a gyerekeknél és mivel néha az mi ágyunkba is aludtak a kicsik és volt, hogy épp ott sikerült "bajt" okozniuk, így az ágyunkra is tettem mert szinte minden méretben kapható a termék.

Remélem tudtam segíteni!

2012. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovac.edi95 válasza:

Kartaltex vízhatlan inkontinencia matracvédő, lepedő felső rétege természetes alapanyagának köszönhetően kellemes tapintású, bőrbarát nem irritálja a bőrt,fokozza az idős, fogyatékos, urológiai problémákkal küzdő emberek biztonság érzetét.

Kartaltex matracvédő 100% pamut frottír, amely az alsó vízálló poliuretán (PU) rétegnek köszönhetően megakadályozza a folyadék és egyéb szennyeződések áthatolását.

Kartaltex matracvédőket használják kórházakban, házi ápolásban, szállodákban, és a magánháztartásokban.


Kartaltex matracvédő sarokgumis kialakítása nagyon praktikus, matracnak védelmet nyújt, mindenféle ágy és matrac típusra egyszerűen felhúzható 30 cm magasságig.

Megóvja a matracot és komfortérzetet biztosít. Egészséges megoldás minden folyékony szennyeződéssel szemben.

2021. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!