Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi kezdés, költözés....

Bölcsi kezdés, költözés. Külön-külön is sok (k), de mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés
Ehhez még hozzájön, hogy a párom nemsokára elmegy 3hónapra külföldre, és a bölcsibe szoktatást én kezdem 2éves fiammal. Aztán, ha Apa hazajön, akkor költözünk. És, ha letelik a szabim, akkor én is megyek dolgozni. Hogy fogja feldolgozni ezt a fiam? Nagyjából mindenre lesz 2-3 hete "megszokni", de akkor is aggódom. voltatok már hasonló helyzetben? Mit tanácsolnátok? Előre is köszönöm a segítséget!

2012. júl. 7. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most májusban kezdtem el dolgozni,ráadásúl hírtelen is jött a munkalehetőség nem sok időm volt elintézni mindent.Május elején már érdeklődtem a bölcsibe hogy mennek a dolgok.Május 21-én már kezdenem kellett emiatt már május elején mentünk a bölcsibe a fiammal ő június 3-án volt 2 éves.Sajnos azóta állandóan beteg lesz a fiam mindent elkap,de azt mondták ne aggódjak ez sajnos ilyen ez lesz még 2-3 hónapig.Szerencsére a férjem munkahelye rugalmas és emiatt ő szoktatta be mert én már keztem.A fiam hamar beszokott 2 hét volt mire ott is aludt és csak 15:30-kor hozzuk haza a bölcsiből.Mivel van egy 4 éves lányom is aki oviba jár így felváltva betegek a gyerekek mindent összeszednek.Úgy zajlik az életünk 1 hét bölcsi ovi majd betegség vagy az egyik vagy a másik majd pár nap és ismét valamelyik beteg lesz.Már kicsit elegem van a betegségből mert minden héten azzzal küzdönk hogy legyen ki marad otthon a beteg gyerekkel.Nem egyszerű az élet kigyerekkel.Kitartást és sok erőt a kezdetekhez.Remélem nálatok jobb lesz a helyzet.
2012. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszod!Hát igen, a betegségeket nekem is mondták, és erre nem nagyon lehet felkészülni, "túl kell esni rajta". Én amennyire biztosnak és egyértelműnek tartottam, hogy kétéves korában megy bölcsibe, most, hogy kzeledik az időpont, legalább annyira vagyok kétségbeesve. Inkább lelki dolgok miatt...Nagyon fog hiányozni (pedig néha nagyon nehéz 24órában szórakoztatni őt), és tényleg aggódom,hogy sok lesz neki a változás, amit a költözés, a bölcsi és az apja ideiglenes eltűnése okoz..Remélem hamar átestek a kötelező betegségken, és hamarosan mindkét gyermeked élvezni fogja a bölcsit-ovit, te pedig nyugodt szívvel tudsz dolgozni!Kitartást,szép napot Nektek!
2012. júl. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!