Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magatok vágjátok a gyereketek...

Magatok vágjátok a gyereketek haját, vagy fodrászhoz viszitek?

Figyelt kérdés
Ez csupán érdeklődés, hogyan szokták ezt az emberek inkább. Sajnos én magam vágom, mert a fiam nem hajlandó fodrászhoz menni (nagycsoportos ovis).

2012. júl. 12. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz viszem a két éves fiamat egy ismerős anyukához, aki 200 Ft-ért vágja, borravalóval együtt 500-t adok , mert kb 0,5-1 órát rászán minden alkalommal, hogy megbarátkozzon a fiammal, mindenféle játékokkal szórakoztatja, míg fel nem oldódik teljesen.. Én nem vágnám neki, mert tuti elbaltáznám, te nagyon ügyes lehetsz:-) Kisfiú/Kislány? Milyen a frizurája? Nehéz levágni?
2012. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát, az évek során kicsit belejöttem, de inkább türelmes vagyok, mint ügyes, és ebből a szempontból mázli, hogy fiú, mert nem katasztrófa, ha kissé rövidebb lesz végül, mint ahogy terveztem. :)

A nehezítés, hogy rengeteg haja van, és azt szereti, ha „olyan kb. 5 cm-es a hajhossza, vagyis nem lehet simán géppel végigmenni rajta.

Azt hiszem, nekem is egész kicsi korától kellett volna fodrászhoz járatni, akkor hajlandó lenne elmenni. (Érdekes, hogy fogorvoshoz simán jön.)

2012. júl. 12. 21:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves. Tavaly októberbe géppel levágtuk a haját, védőnő tanácsolta, hogy vágjuk le, mivel kevés és rövid haja van, majd attól jobb lesz. Többet nem vágjuk, fodrászhoz visszük augusztusban.
2012. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb hajnyirógéppel már lehet 42mm-re vágni..az már majdnem 5 cm:) és nincs vele macera..

Én magam vágom 17hónaposom haját..azelső alkalmat végig sirta azóta csak tv-zik közbe! Ja és persze géppel..nyáron most oldalt 12mm,felül18:)mm

2012. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A lányomnak, míg kicsi volt, én vágtam, mostanában már fodrászhoz viszem, bár csak igazíttatni, mert hosszú haja van.

A fiamnak (16 hónapos) én vágom géppel. Szerencsére mindketten szeretik a fodrászkodást, nincs vele gondunk. :)

2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A fiaimat és az apjukat én nyírom, a lányommal fodrászhoz járunk.
2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, a nagynéném vágja a haját.
2012. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 krisztivan ***** válasza:
Kicsinek géppel itthon letoltuk.Aztán kb.16 hós kora után hagytuk hagy nőjön meg és annyira aranyos volt a hosszú hajával,hogy nem volt szívem letolni:-)) De jött a kánikula és a fiam izzadt:-(( Bevittük a fodrászhoz és kb.10 perc alatt levágta.Semmi hiszti,sírás nem volt.22 hós.
2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16,5 hónapos a lányom, hatalmas, göndör hajjal. Én nem merek nekiállni. Inkább elviszem fodrászhoz. Főleg azért, mert neki már igazítani kell csak, hogy jó legyen a frizurája. :)
2012. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a fiam,én vágom a haját géppel.fél éves volt,amikor először levágtam a haját,nagyon kopaszodott hátul a babahaja,így levágtam kicsire.azóta is rendszeresen vágom,most a nagy melegben 9 milisre,így nem izzad.

fodrászhoz majd akkor viszem,ha már ő maga kéri,mert frizurát akar.de szerintem az majd csak sulis korában lesz

2012. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!