Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le lehet tolteni valahonnan...

Le lehet tolteni valahonnan Presserne Ver Katalin Szobatisztasag jatekkal, konnyeden cimu konyvet? Nem mintha sajnalnam erte az 500 forintot, csak surgos lenne. Egyebkent mar megrendeltem, csak az ido mig ideer.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de miért emelted ki? Ha megrendelted, akkor már kb. mára meg is kellett kapnod - de legkésőbb holnapra. Én a kérdésed kiírása napján rendeltem meg, és már a kezemben a könyv, szóval tényleg nem értem...
2012. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, azert emeltem ki mert nem erkezett valasz es van ez a lehetoseg, hogy ki lehet emelni egy kerdest, ha nem erkezett ra valasz. Igen megrendeltem, de nem hazhoz hanem pickpack pontra, ahonnan egyebkent ma kaptam ertesitest hogy lehet erte menni, de mivel ezt meg tegnap mikor kiemeltem nem tudhattam, remenykedtem hogy hatha olvashatok egy-ket gyors tippet amit mar ma reggel tudtam volna hasznositani. Namarmost itthon vagyok a ket es fel eves es a 4 honapos gyermekeimmel. Talan abban egyet ertesz velem, hogy ket ekkora koru gyermekkel nem egyszeru kiruccanni otthonrol. Tehat meg ma sem valoszinu hogy kezhez kapom a fuzetet. Es neked hogy tetszik a fuzet? Vannak benne hasznos infok, tippek? Es meg egy kerdes. Teged miert zavar hogy kiemeltem a kerdesemet? Kielegito volt a valaszom? Mostmar erted hogy miert emeltem ki a kerdest? Szep napot kedves valaszolo
2012. aug. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!