Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hallottatok már olyat hogy...

Ti hallottatok már olyat hogy a gyereket felvették az óvodába de délbe haza kell hozni mert nincs elég ágy aludni?

Figyelt kérdés
Fél éve várunk az ovira, a kicsi fiam 4 hónapos és haza kell majd hozni a nagyot délbe mert itthon vagyok a kicsivel. Ezzel is azokat a barmokat büntetik akik ebbe a csicska országba mertek még egy gyereket vállalni.
2012. aug. 16. 07:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, van ilyen.
2012. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban azoknak van a hely fent tartva akiknek a szülei dolgoznak és nem tudják sehogy megoldani a gyermek felügyeletét. Akik otthon vannak, igen, őket meg szokták kérni, hogy ha tehetik vigyék haza a gyereket ebéd után.
2012. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Aki otthon van munkanélkülin azt kérjék meg, de akinek kicsi babája van az is felér egy állással szerintem. Ebbe csak az a csúnya hogy majd a déli alvásból cibáljam ki a kicsit mert menni kell az oviba,mert persze semmi segítség.És ha fél napot van a gyerekem az oviba akkor a költségek is feleződnek? Hát nem hinném.
2012. aug. 16. 07:49
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
igen,van ilyen,én is hazahoztam igaz nincs kicsi de még nem dolgoztam.Viszont amint közeledett az idő hogy már megyek vissza elkezdett bent aludni.Sok oviba nincs elég ágy vagy elég hely az összes gyereknek,akik dolgoznak azoknak viszont muszáj,hogy bent aludjon a gyerek,ha te méltatlannak érzed mert van aki otthon van és mégis bent alszik a gyereke,tedd szóvá.én örültem,hogy hazahoztam és ismerek sok kisgyerekest is aki szívesen hozza haza nagyot.
2012. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ilyen szar a rendszer ma Magyarországon. Én is utálom. Viszont tudtommal nem kötelezhetnek erre, csak megkérhetnek rá. Mondhatod azt, hogy nem tudod megoldani, vagy hivatkozz arra, hogy otthonról bedolgozol még a pici mellett. Vagy vigyázol egy nénire, gondozol vkit, bármi. találj ki vmit! Én pld. itthon dolgozom, kézműves vagyok. Gyerek mellett képtelenség dolgozni, s ráadásul neki sem jó. sokkal jobb helye lenne a kispajtásai között.
2012. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

"Aki otthon van munkanélkülin azt kérjék meg,"


Azt fel sem veszi oviba.

2012. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát igen akinek kicsi a gyerek azt hülyének lehet nézni mert hülye hogy szült még egyet, aki meg munkanélküli annak meg esély se adjunk hogy találjon munkát, maradjon szerencsétlen, ez a mai Magyarország mottója. Ha gyereked /Isten bocsáss/gyerekeid vannak olyan mintha egy baleset történt volna veled, nem vagy munkaképes, korlátozott vagy így állnak az emberhez manapság. miért kell az óvodának is segíteni ebben?
2012. aug. 16. 11:28
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk csak akkor aludhat bent a gyerek, ha viszek munkáltatói igazolást.Addig nincs kifogás, old meg.

Ha még ugye nincs munkád, de nagy valószínűséggel keresel, és behívnak du 1-re munka meghallgatásra, akkor így jártál.

Ez magyarország

2012. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik fel???

Ismerek egy 6 éves kisfiút, az anyja nem dolgozik azóta sem, mégis kiscsoportos kora óta ott alszik délután a kisgyerek.

Akkor ez most hogy is van?? :)

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne a törvényben és a házirendbe sem írhatják bele. Így nem kötelezhetnek arra hogy hazavidd. Max megkérhetnek rá.
2012. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!