Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 9 éves kisfiam aki...

Van egy 9 éves kisfiam aki asztmás 2 éve, és van egy 2,5 éves, aki ugyan ezeket a tüneteket produkálja. Megyünk vissza a pulmonológiára. Milyen vizsgálatokra számíthatok a kicsinél?

Figyelt kérdés

#asztma #3 éves asztmás
2012. szept. 4. 12:55
 1/2 anonim válasza:
Szia az én kisfiam is asztmás 2éve.Szerintem mond el az orvosnak és szerintem csinálnak tesztet.Remélem minden rendben lesz vele.Jobbulást neki.Írd meg h mit csináltak vele.Légyszi
2012. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már mindkét fiad asztmatikus tüneteket produkál érdemes lenne kideríteni az okát és azt megszüntetni. Ezt akár valamelyik mosószer összetevői is okozhatják. Mindenképpen érdemes lenne egy gyógynövény alapú univerzális tisztító koncentrátumot kipróbálni. Volt akinek a tőbb mint két évtizedes asztmáján javított, amin a gyógyszeres kezelések nem tudtak.Sokat segíthet a gyerekek immunrendszerének az erősítése is megfelelő vitaminokkal. Egyik ismerősöm ovis asztmás gyermeke is sokkal jobban van már. Ha érdekelnek a részletek, akkor szívesen elmondom a részleteket privátban.
2012. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!