Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz a fiammal? Mit tehetnék?

Mi lesz a fiammal? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem,mert nagyon aggódok.Nem terveztük,csak jövőre az ovikezdést,kisfiam 27 hónapos.De sajna,muszály elmennem dolgozni,kaptam is egy jó állásajánlatot.Így a helyi ovi kis(bölcsis)csoportjába bevennék kisfiamat.Na de az én fiam az oviajtón nem hajlandó bejönni!Visítva elfut,bármit mondok neki.(szerintem azt hiszi,kórház,vagy rendelő..)Sajnos egyszer voltam vele 3 napig kórházban,azóta ilyen félős,bizonyos helyekre egyszerűen nem jön be.Jövő héten kezdődik a beszoktatás..Mi van,ha az ajtón sem jutok be vele??Hogy fogom így otthagyni?

2012. szept. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
detto csak én eddig az orvosi rendelöbe se tudom lassan bevinni nekünk is a 3napos kórházi jelenlét az viselte meg azota retteg a fehér köpenyesektől de az oviba bölcsibe azért nem lenen gond mert sok gyereket lát és az az érdekesebb nem az óvónő
2012. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon rossz ez a helyzet.biztosan nagyon fog sírni,meg persze te is,de bele fogtok rázódni.az én fiam a bölcsibe kerülésekor volt ilyen,de most már szeret járni.
2012. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a felépítése az ovinak,de valahogy ha megoldható szerintem akkor menjetek mikor kinn vannak az udvaron,h csak a kapun kelljen bemenni a többiek közé,az még talán menni fog.Sok kitartást!!!
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Ez egy falu,kicsi létszámú az ovi.Járunk oda már jó ideje,ott van az egyetlen játszótér.Tehát az udvarban jól elvan,csak az épületbe bemenni nem akar.de köszi a válaszokat!
2012. szept. 19. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor vhogy barátkozzatok a leendő ovistársakkal és egyszer majd menjetek be velük,ha ők is mennek be ebédelni!Vmi mesekönyv esetleg?Vmi ovis könyv?Mesélj neki sokat arról mikor te ovis voltál,miket játszottatok bent -emeld ki ami nincs neki otthon,de szereti -és milyen jó volt ott neked és bátorítsd,h jó ott!Ha falu akkor bizonyára ismersz ovis gyerkőcöt,szülőt,próbáljatok barátkozni,az ovis gyerkőcöt próbáljátok mesélteti az oviról,h jó hely!
2012. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!