Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányomnak mivel kezelje...

5 éves lányomnak mivel kezeljem a töredezett, nehezen fésülhető haját?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajmosáskor nyugodtan használhatsz balzsamot neki. És a fésű választás is sokat segíthet, ha természetes alapanyagból készülnek a kefe sörtéi, az kevésbé roncsolja a hajat, mint a kemény műanyag.
2012. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy előttem írták:) Én syoss balzsamot kenek a lányom hajára és fa nagyfogú fésűvel fésülöm.
2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak(6 éves)Fenékig érő haja van.Én mosás után fújós fésülés könnyítő balzsamot fújok rá amit nem kell lemosni.Alulról kezdem fésülni,óvatosan egyre feljebb haladva,nagy fogú fésűvel,aztán kisebb fogúval.Ha töredezett kicsit vágjatok belőle.
2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg leginkább a töredezett részt le kellene vágatni...
2012. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!