Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis vagy bölcsis gyerekek...

Ovis vagy bölcsis gyerekek anyukái? Ti hogy adjátok vissza a gyereketekre véletlenül ráadott más gyerek ruháját?

Figyelt kérdés

Kimosva,kivasalva,vagy csak úgy,ahogy levetted a gyerekedről?

Tegnap véletlenül ráadták a fiam melegítőjét egy kisfiúra,akivel egy szekrényen osztoznak.Ma úgy adta vissza,ahogy levette a gyerekről.Én ezen meglepődtem,mert az én fiamra is adták már más gyerek bodyját a bölcsiben,de én kimosva,kivasalva vittem vissza.



2012. okt. 2. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen úgy illik.

De lehet apuka vitte haza, otthon átöltöztette és anyuka csak reggel vette észre, és inkább gyorsan visszavitte mint hogy gond legyen. Szerintem gondold ezt.

2012. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is kimosva vittem vissza...
2012. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kimostam és úgy tettem vissza, mikor véletlenül egy másik fiú nadrágját adták rá!
2012. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem történt ilyen, nem is volt rá még alkalom, mert a fiam 3.hete bölcsis. Ha megtörténne, írnék egy cetlit az anyukának, vagy a gondozónőnél hagynék neki üzenetet, hogy megvan a ruha, nálam van, kimosva, kivasalva visszakapja.
2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor nem csak én gondolom úgy,hogy kimosva,kivasalva illik visszavinni
2012. okt. 4. 14:34
 6/10 A kérdező kommentje:
ja,nem én pontoztalak le benneteket,mindenkit felpontoztam
2012. okt. 4. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha más ruhájába volt a gyerekem véletlenül akor természetesen kimosom kivasalom és ugy visszem vissza éa oda adom a dadusnak hátha tudja kié .
2012. okt. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül az én férjem is más gyerkőc ruhájában hozta haza a kisfiúnkat, kimostam, kivasaltam, úgy adtam vissza, elnézést is kértem, de a kisfiú édesanyja mosolyogta azt mondta, hogy előfordul, nem is kellett volna kimosnom, és még ő köszönte meg. Elég kellemetlenül éreztem pedig magam, aztán végülis semmi oka nem lett volna.Előfordul, főleg a PASIKNÁL.
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: "Előfordul, főleg a PASIKNÁL."


Nem csak náluk (pedig az én volt férjem is tudott alkotni).

Nekem amikor ovis volt a nagyobb, több ruhát vettem a teszveszen és a vaterán. Közben a kicsit idősebb unokatesójától is örököltünk cuccokat. Anyukám sokat segített, hozta-vitte a gyerkőcöket, ha nem értem haza időben megfürdette őket és pizsamába öltöztette, szóval tök normális volt, hogy a gyerekeimet olyan ruhában kaptam vissza amit addig sosem láttam, meg anyukámnak sem volt fura egy-egy újabb cucc, vagy néhány holmival a szennyestartóban talákoztam először.

Egyszer egy tök szuper felsőt találtam, kimostam. Amikor szóltak, hogy az oviban filmezni fognak, azt adtam a gyerekre. Amikor kiosztották később a videót, anyukám szólt, hogy honnan van az a narancssárga felső, mert egy anyuka óvatosan kérdezgette, hogy nem láttuk-e stb. Mondtam, hogy nem te hoztad a többivel? Nem. Ő azt hitte én vettem.

Sűrű bocsánatkérések között adtam vissza az anyukának, égett a pofám rendesen.

2013. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úhhh szegényke! Na ilyen még nálunk nem volt!
2013. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!