Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogas kérdés! Volt akinek...

Fogas kérdés! Volt akinek gyermekénél korán jött és korán ment a foga?

Figyelt kérdés

Auguaztusban volt kislányom 4 éves-És már napok óta mozog az alsó foga és tegnap ki is esett.Kérdezte mikor jön helyette új.....De ezt nem tudom.

2 hónaposan már két foga volt.MÁr akkor azt mondták hogy ha ennyire korán jött akkor korán is fog menni.De ennyire???


2012. okt. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony :) Barátnőm fiának (igaz lassan 6) már legalább 6-7 maradandó foga van. 4.5 évesen már elkezdte váltani a fogakat. Neki is gyorsan kijöttek a babafogai (igaz nem ilyen hamar, mint a lányodnak) és a maradandókat is hamar kezdte el növeszteni.
2012. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is korán kezdett fogzani, 5 hónaposan jöttek az első fogai, szóval azért nemennyire, mint nálatok. Ő 5,5 évesen kezdte váltani a tejfogakat, most 6 éves és 6 csontfoga van (4 rágó, meg 2 elől lent).

Ha a te lányodnak 2 hónaposan kint volt a foga,nemcsodálkozom, hogy már most elkezdte váltani őket.

2012. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit mondjak mikor jön a következő????
2012. okt. 4. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy pár héttel később kiesett a mellette levő tejfog is (ehelyett a 2 helyett viszonylag hamar kinőtt a 2 új csontfog, pár nap elteltével már látszott a hegye), viszont a fölsők még azóta sem kezdtek el mozogni (fél év elteltével).

Ja és majd kukkants be hátra is a szájában, mert tejfog kipotyogásával egyidőben jönnek hátul a 6-os rágó csontfogak is. (2.voltam)

2012. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!!!!!:-)
2012. okt. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!