Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egykés anyukák mit csináltok...

Egykés anyukák mit csináltok a kicsivel ovi után ma délután?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi szinte minden délután sétálunk,játszóterezünk ha az idő és az időm engedi.így jobban eszik,alszik,elfárad.most elég borongós idő van,remélem délutánra kicsit jobb lesz
2012. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
délutánra rosszabb lesz :) nálunk ma nincs ovi, így délutánra játszóteret gondoltam, de úgy tűnik bebuktuk... délelőtt boltba megyünk, házimunka, ő meg játszik a szobájában.
2012. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi is ezt csináljuk, de sajnos jönnek a rossz idők... Én már kitaláltam, hogy majd sokat festünk, rajzolunk, stb. Tesó sincs, meg rokonok sem, akik átjárnának, de mi igy is elvagyunk. HA jó lesz az idő, talán elmegyünk az órajátékhoz, az nagyon szép! Csak aza baj, hogy már nem olyan szép az idő...
2012. okt. 12. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Íratkozzatok be könyvtárba, ha van felétek! Ott sok időt el lehet tölteni, és aztán otthonra is van újdonság, új könyvek!
2012. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!