Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pöttyökkel indul a...

Milyen pöttyökkel indul a bárányhimlő?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves és az oviban tombol a bárányhimlő.

Kb. 10 napja az orvosi rendelőbe az egyik anyuka elhozta a 3 bárányhimlős gyerekét.

Kb. 2 m-re voltak tőlünk. A dr. azt mondta, hogy készülhetünk a himlőre :(


MA vettem észre a kisfiam hátn, a vádliján és a hasn kb. 7-8 piros pöttyöt.

Picik, de nagyobbak mint a melegkiütés, szabályos kör alakúak.

Még nem látom hólyagosnak, de úgy tudom, hogy az később alakul ki.

JÓL TUDOM?

VAgy már eleve hólyagos pöttyök jönnek elő?


NAgyon be vagyok parázva mert van itthon még 2 kistesó is...

:(


2012. okt. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezeket a szülőket nem értettem sose hogy a bárányhimlős gyereket minek viszik be. Én terhesség alatt lettem az. Reggel még kevés volt estére meg már sok.
2012. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem változó, a lányomnak óriási, mély hólyagjai lettek (de az első 1-2 napon nem voltak még hólyagosak, csak piros pötty), sok volt neki, testszerte.


Viszont a kisfiamnak csak 10-15 pöttyöcskéje volt, alig nagyobbak, mint egy melegkiütés.



Szerintem bárányhimlősek lettetek. Kellemetlen, de legalább túl lesztek rajta.

2012. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sz.tem nem brnyhimlő lesz, mert reggelre nem jött ki több pötty és nem is lettek a régiek hólyagosak.


Nagyon köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 21. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál hólyagok jöttek.
2012. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha mégis elkapnátok a bárányhimlőt, akkor nagyon jól kezelhető a stabilizált aloét tartalmazó Firsttel és Aloe Vera Gellyvel, nem fog viszketni és nem vakarják szét, nem lesz sebhely, ráadásul még nagyon sok mindenre használhatók.
2012. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!