Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék hogy 3éves múlt...

Mit tehetnék hogy 3éves múlt 3 hónapja kisfiam és még mindig fetreng a hisztitől ha nem az van ahogy amit ő akar?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kezelhetetlen és hangosan ordit es ha hozzaszolunk akkor méghangosabban,nem segit a megbeszélem vele dolgot nem hall nem lat és túl ordit engemet is, es olyankor még rangatózik is ha hozzaérek akkor jobban. Nem hagyhatom magéra hogy majd kiorditsa magát vagy majd abba hadja mert nem képes elaludni az orditasba képes berekedni de nem hagyja abba.Eddig csak az segitett hogy erosen megfogtam a kezét es huztam be vezettema szobaba es befektettem az ágyba es cumi és takaró, es 2 perc mulva vagy alszik vagy felpattan és semmi baja sincs itthon. Más hogy kezeli a dackorszakot?

2012. okt. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer szembesültem ezzel, azóta se többet. Ránéztem, hogy lássa, felfogtam az üzenetet, várta is a hatást, de fogtam és otthagytam. 15 percig üvöltött az ebédlőben egyedül. Aztán felkelt és nem próbálta meg többet. Túl sokáig hagytad rinyálni. Ott kell hagyni. Ha két órát üvölt, annyit. A baj az, hogy nálad eredményt ért el vele, leszoktatni nehezebb, de nem lehetetlen. Csak mostantól tojni kell a fejére, akármit is csinál ebben a helyzetben. Ha rosszul lesz, rosszul lesz, ellátod, de NEM SZÓLSZ hozzá! Nincs reakció. Sem nyutatás, sem semmi, és a legfontosabb, hogy nem kaphatja meg azt, amiért elkezdte ezt az egészet. Nevezhetsz kegyetlennek, de nálunk ilyen nincs azóta az egy eset óta. Tehát beválik.
2012. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Nem hagyhatom magéra hogy majd kiorditsa magát vagy majd abba hadja mert nem képes elaludni az orditasba képes berekedni de nem hagyja abba" --- Ó, dehogynem hagyja abba! Egyszer abbahagyja! Csak Te legyél az erősebb! Ő meg bereked, két napig rekedt lesz miatta, de 3.5 évesen már fel fogja fogni, hogy nem éri meg. Sajnos nálatok ő az erősebb, ez a baj.
2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legfrisitoztunk a szobaban szelloztetes utan a fiam meglatta es neki is kellett volna nem atta oda neki parom es egybol vagta magat oda a foldhoz es orditott, de egy konny csepp sem jott ki a szemen.Az a baj hogy parom testverenel o a fonok mert sajnos beteg a parom testvere es egy szinten vannak agyilag es ha egyet kialt a fiam mikor jatszanak akkor inkabb hadja hogy a fiam iranyitson, de el sem lehet oket valasztani merta fiam szereti denem jo pelda van elotte, mondtam mar a sracnak hogy ne engedjen neki mindennt es akkor meg az van hogy kizarja a szobabol a fiam meg ordit az ajto elott mert ki van csukva a szobabol.
2012. okt. 24. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már szétvertem volna.

Illetve nem. De csak azért nem, mert idáig el sem szabad jutni.

2012. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kellene tennem , viszont valamilyen szinten egymas peldajat kovetik mert a hajvagasnal a fiam fekve orditot a furdokad mellett es ugy nyirtam a hajat hogy a parom segitett lefogni, masnap mikor a parom es testvere hajat nyirtam a fiam ezt latta es automatikussan beleult a szekbe es alta egy siras nelkul.
2012. okt. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!